Regulamin Galerii Firm Portalu Wysokomazowiecki

Regulamin Galerii Firm Portalu Wysokomazowiecki

 1. Dodanie wpisu firmy do Galerii Firm jest dobrowolne i bezpłatne. Użytkownik dodając swoją firmę, oświadcza tym samym, że podane w formularzu informacje są prawdziwe i zezwala na przechowywanie ich w bazie danych Portalu Wysokomazowiecki oraz upublicznienie tych danych zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 z 1997.
 2. Dodawać można wyłącznie firmy mające swoją siedzibę w powiecie wysokomazowieckim, zambrowskim, łomżyńskim, białostockim, bielskim, siemiatyckim, sokołowskim, ostrowskim lub działające na wymienionych terenach. Wpisy firm dla których głównym kanałem sprzedaży jest internet, nieposiadające swojej placówki lub siedziby na wymienionych terenach będą kasowane bez ostrzeżenia wraz z blokowaniem konta użytkownika.
 3. Wpisy przed opublikowaniem są sprawdzane przez moderatora pod względem poprawności, zastrzegamy sobie prawo do drobnych modyfikacji wpisów, w przypadku błędów itp., jak również do usuwania wpisu jeśli jest niezgodny z regulaminem.
 4. Wpisy, których treść narusza prawo, dobre obyczaje i godność osób trzecich są usuwane.
 5. Wpisy do katalogu pisane DUŻYMI LITERAMI nie będą akceptowane.
 6. Pola należy wypełniać zgodnie z ich przeznaczeniem. Błędne wypełnianie może doprowadzić do nie zaakceptowania wpisu przez moderatora lub system.
 7. W Galerii nie akceptujemy linków prowadzących do wizytówek firm w serwisach konkurencyjnych.
 8. Użytkownik dokonuje wpisu na własną odpowiedzialność, a Portal Wysokomazowiecki nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
 9. Użytkownik ma prawo do wglądu i wnoszenia poprawek do danych dotyczących swojego wpisu (w tym celu należy zalogować się do formularza edycji wpisu), a także do żądania usunięcia tych danych z bazy Galerii Firm. W tym celu użytkownik wysyła e-maila z prośbą o usunięcie firmy na adres redakcja@wysmaz.pl.
 10. Portal Wysokomazowiecki zastrzega sobie prawo przeprowadzania mailingu (rozsyłania reklam) na adresy e-mail firm zamieszczonych w Galerii Firm.
 11. Redakcja Portalu Wysokomazowiecki zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania.
 12. Wszelkie pytania i informacje dotyczące Galerii Firm prosimy wysyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres mailowy: redakcja@wysmaz.pl.
 13. Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu, oraz w pełni akceptuje jego postanowienia.