mw_2

Akcja Młodzieży Wszechpolskiej Kupuj Polskie Produkty

W Wysokiem Mazowieckiem, podobnie jak w całym kraju, działacze Młodzieży Wszechpolskiej przeprowadzili akcję “Kupuj polskie produkty”. Miała ona za zadanie zachęcić konsumentów do częstszego odwiedzania małych sklepów opartych na polskim kapitale, oraz zwracania uwagi na kraj pochodzenia produktów, które kupujemy.

Działacze powiatowego koła Młodzieży Wszechpolskiej rozdawali ulotki na których w klarowny sposób ukazane były korzyści jakie polska gospodarka może odnieść dzięki codziennym wyborom rodzimych produktów przez Polaków. W większości sklepów w naszym mieście rozwieszone zostały plakaty promujące akcje.

Wszystkie te działania spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Członkowie Młodzieży Wszechpolskiej usłyszeli wiele życzliwych opinii zarówno od zwykłych klientów, jak i właścicieli sklepów. Większość mieszkańców naszego miasta bardzo dobrze rozumie potrzebę patriotyzmu konsumenckiego, szczególnie w tak trudnym okresie dla polskiej gospodarki.

Info od Pełnomocnika Młodzieży Wszechpolskiej na powiat Wysokomazowiecki

mw-4

mw_3

mw_2

mw_1

8 myśli nt. „Akcja Młodzieży Wszechpolskiej Kupuj Polskie Produkty”

  1. Tak tak patriotyzm gospodarczy. Jak to pięknie brzmi. Jakie to zaskakujące, że akcja podobała się właścicielom małych sklepów. Normalnie szok :) Ja będę kupował tam gdzie taniej, a nie dokładał do interesu, żeby uszczęśliwić małego sklepikarza, bo jak mi zabraknie pieniędzy to mi mały sklepikarz za darmo nic nie da. Biznes to biznes. Nie ma tutaj miejsca na sentymenty.

  2. Wszystko psuje się od “góry” co z tego że kupujemy towary u małych sklepikarzy, oni zapłacą podatki w naszym kraju – nie jak obce koncerny, ale nasze “władze” roztrwonią pieniądze zamiast wybudować drogi lub poprawić jakość obsługi medycznej.

    Dopóki nie zmienimy rządu – w tym kraju nie będzie lepiej.

  3. Jakby ten nowy rząd miał budować tak jak ulicę Długą lokalny samorząd to dopiero doznalibyśmy cudu .

  4. do klinta.Itusie chlopie mylisz.Bo w Biedrze nikt nie daje upustow.i zaden klient przy kasie nie zapyta >>to ile mnie tu pani spusci>>.Ico z tego ,ze taniej .Afera z liletem rekina.Rteci mial w sobie tyle,ze pol Polski swieci sie w nocy bez pradu.Ale byl tani.Poczytajcie najpierw ulotki na sloikach ile konserwantow zawieraja pewne produkty,ile czekolady jest w czekoladzie’

  5. luki ty chyba dalej jak do Osip to nie jeździsz i nie widzisz. Do Zakopca z Wys Maz 6,5 godziny. Nie życzę Ci poważnej choroby ale mocno byś się zdziwił na jakim poziomie jest medycyna . Jeśli jesteś leniwy to spójrz na szpital w Wys Maz.

  6. kupcie sobie polskie dresy zamiast Adidasa i w miejsce 30 letniego bmw wybierzcie malucha, zobaczymy wtedy Waszą super polskość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>