Sapiński z nagrodą

MLEKOVITA Liderem Jakości Żywności

W dniu 16 marca 2015 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w trakcie II Kongresu “Bezpieczeństwo żywności – zarządzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw” MLEKOVITA otrzymała godło Lidera Jakości Żywności. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński podczas wieczornej Gali Liderów Jakości Żywności.

Liderzy Jakości Żywności to pozarządowy program funkcjonujący od 2002 r. i promujący przedsiębiorstwa, które w swojej działalności kładą nacisk na markę i bezpieczeństwo wytwarzanych produktów. Stanowi on wspólny projekt redakcji miesięcznika “Bezpieczeństwo i Higiena Żywności”, Klastra SGGW Innowacji w Agrobiznesie oraz środowisk propagujących wysoką jakość.

Nagrodzenie MLEKOVITY jako Lidera Jakości Żywności stanowi uznanie dla starań firmy mających na celu dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości, bezpiecznych pod względem zdrowotnym. To również potwierdzenie efektywności funkcjonowania wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania, w tym Systemu Bezpieczeństwa Żywności FSSC 22000 – gwaranta jakości wyrobów produkowanych przez Grupę MLEKOVITA.

Inf. prasowa SM MLEKOVITA

Certyfikat jakości

Sapiński z nagrodą

 

 

6 myśli nt. „MLEKOVITA Liderem Jakości Żywności”

  1. Wszystko na naszej chłopskiej krwawicy zbudowane,ot i cała prawda sukcesu.

  2. Oj nie doceniacie nie doceniacie drodzy rolnicy tego człowieka . Jak go zabraknie to dopiero nie jeden z was zapłacze i doceni. Stworzył on dobrobyt tego miasta i całego powiatu.

  3. Pewnie że tak nie jest wesoło bo ten jest popychany przez swoich durnych doradców. Jezeli odejdzie to zostaną same debi….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>