kajdanki

Rozbój na ulicy Przechodniej w Wysokiem Mazowieckiem

Pieniądze, papierosy oraz sportowe buty ukradli, dokonując rozboju na 48-latku złodzieje w Wysokiem Mazowieckiem. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji  zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Wczoraj około godziny 16.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem został powiadomiony, że na ul. Przechodniej leży mężczyzna. Na miejsce od razu skierowany został policyjny patrol. Tam funkcjonariusze ustalili, że 48-latek został napadnięty przez dwóch młodych mężczyzn. Według jego relacji sprawcy uderzyli go w twarz, w wyniku czego przewrócił się na ziemię. Następnie kopali go po całym ciele, potem zabrali pieniądze, papierosy oraz sportowe buty i uciekli. Pokrzywdzony dokładnie opisał napastników. Okazało się także, że dobrze zna ich z widzenia. Dzięki temu policjanci bardzo szybko ustalili tożsamość podejrzanych i ich zatrzymali. Byli to dwaj mieszkańcy miasta w wieku 20 i 21 lat. Obaj noc spędzili w policyjnym areszcie. Badanie stanu trzeźwości u jednego z nich wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz sprawą rozboju zajmie się sąd.

źródło – oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>