Dzień Żołnierzy Wyklętych

Plan obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych w Wysokiem Mazowieckiem

W Wysokiem Mazowieckiem w najbliższą niedzielę 1 marca będzie obchodzony Dzień Żołnierzy Wyklętych. Główne uroczystości w tym dniu to msza święta, marsz przez miasto, złożenie wiązanek i apel poległych.

Plan Obchodów:

11:30 uroczysta Msza Św. w Kościele pw. Św. J. Chrzciciela

– uroczyste przekazanie Sztandaru Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej Zarządu Okręgowego w Białymstoku Grupie Rekonstrukcji Historycznej im. Brygady Kawalerii “PLIS” w Wysokiem Mazowieckiem,

– wystąpienia gości,

– przemarsz pod pomnik Kazimierza Kamieńskiego “Huzar” i Jego Żołnierzy,

– Apel Poległych,

– Złożenie wiązanek.

plakatDZW

8 myśli nt. „Plan obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych w Wysokiem Mazowieckiem”

  1. Kruglisz, poczytaj trochę i dowiedz się więcej na temat o którym z tego co napisałeś nie masz pojęcia!!

  2. Czy będzie wspomnienie bohaterskiego czynu chłopców z lasu polegającego na wybiciu w pień rodziny W. w Michałkach Kolonii?

  3. Czy będzie wspomnienie bohaterskiego czynu chłopców z lasu polegające na zabiciu kobiety z Piętk ( osierociła 5 dzieci)

  4. Patrzcie jak to się zmienia kiedyś donosicieli się likwidowało dzisiaj się awansuje niekiedy bardzo wysoko.

  5. Sam jesteś zdrajca.Na takich jak ty żołnierze z lasu to było jedyne lekarstwo,komuszki bali się jak ognia,w dzisiejszych czasach mieliby pełne ręce roboty .Napewno bez powodu nikogo nie likwidowali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>