Dzień Żołnierzy Wyklętych

Plan obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych w Wysokiem Mazowieckiem

W Wysokiem Mazowieckiem w najbliższą niedzielę 1 marca będzie obchodzony Dzień Żołnierzy Wyklętych. Główne uroczystości w tym dniu to msza święta, marsz przez miasto, złożenie wiązanek i apel poległych.

Plan Obchodów:

11:30 uroczysta Msza Św. w Kościele pw. Św. J. Chrzciciela

– uroczyste przekazanie Sztandaru Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej Zarządu Okręgowego w Białymstoku Grupie Rekonstrukcji Historycznej im. Brygady Kawalerii “PLIS” w Wysokiem Mazowieckiem,

– wystąpienia gości,

– przemarsz pod pomnik Kazimierza Kamieńskiego “Huzar” i Jego Żołnierzy,

– Apel Poległych,

– Złożenie wiązanek.

plakatDZW

8 myśli nt. „Plan obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych w Wysokiem Mazowieckiem”

  1. Kruglisz, poczytaj trochę i dowiedz się więcej na temat o którym z tego co napisałeś nie masz pojęcia!!

  2. Czy będzie wspomnienie bohaterskiego czynu chłopców z lasu polegającego na wybiciu w pień rodziny W. w Michałkach Kolonii?

  3. Czy będzie wspomnienie bohaterskiego czynu chłopców z lasu polegające na zabiciu kobiety z Piętk ( osierociła 5 dzieci)

  4. Patrzcie jak to się zmienia kiedyś donosicieli się likwidowało dzisiaj się awansuje niekiedy bardzo wysoko.

  5. Sam jesteś zdrajca.Na takich jak ty żołnierze z lasu to było jedyne lekarstwo,komuszki bali się jak ognia,w dzisiejszych czasach mieliby pełne ręce roboty .Napewno bez powodu nikogo nie likwidowali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>