Brat Naszego Boga

Studenci ze szkoły Ojca Rydzyka wystąpią w Wysokiem Mazowieckiem

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza w niedzielę 22 lutego 2015 roku o godz. 15:00 na spektakl teatralno-filmowy: “Brat naszego Boga”, na motywach dramatu Karola Wojtyły w wykonaniu studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Na spektakl wstęp wolny!

“Brat naszego Boga” to historia malarza i powstańca styczniowego, Adama Chmielowskiego, który porzuca sztukę, by poświęcić się służbie ubogim. To opowieść o wojnie i cierpieniu, sztuce i miłosierdziu.

W koprodukcji WSKSiM i TV Trwam wzięli udział znakomici mistrzowie polskiej kultury. Narratorem widowiska jest Janusz Szydłowski – słynny lektor filmowy, muzykę do spektaklu skomponował Michał Lorenc, a udźwiękowieniem warstwy filmowej zajął się wybitny polski operator dźwięku, członek Polskiej Akademii Filmowej – Michał Muzyka. Autorem zdjęć filmowych i montażystą obrazu jest Paweł Niemiec z TV Trwam. Reżyseria: Witold Ludwig.

Na spektakl zapraszają: Jacek Bogucki Poseł na Sejm RP, Bogdan Zieliński Starosta Wysokomazowiecki, Jarosław Siekierko Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie, Ks. Prałat Ryszard Niwiński Proboszcz Parafii św. Jana Chrzciciela oraz Koło Przyjaciół Radia Maryja.

Info ze strony UM Wysokie Mazowieckie

plakat

4 myśli nt. „Studenci ze szkoły Ojca Rydzyka wystąpią w Wysokiem Mazowieckiem”

  1. a co to MOK na kościół przeznaczyli , tylko patrzeć,kiedy będą odprawiane tu Msze św.może to i dobrze, będę mieć bliziutko do kościoła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>