wybory w powiecie

Frekwencja i liczba kart wydanych wyborcom wczoraj do godziny 17:30

Do godziny 17.30 frekwencja w niedzielnych wyborach samorządowych w powiecie wysokomazowieckim wyniosła 47,15 proc. – wynika z danych Państwowej Komisji Wyborczej. Do tego czasu wydano w powiecie 22 582 kart do głosowania.

Zbiorcze informacje w układzie gmin

5 myśli nt. „Frekwencja i liczba kart wydanych wyborcom wczoraj do godziny 17:30”

  1. Czekamy na opublikowanie szczegółowych wyników wyborów – ile każdy kandydat otrzymał głosów ? Zambrów już podał, a tu cisza?

  2. PRĘDZEJ PRZEWIDZIAŁBYM CZYJEŚ WEJŚCIE PO ŚCIANIE NA DACH MARIOTU NIŻ WYBÓR RADNEGO W OKRĘGU NR 13.REWELACJA!!!!!!
    GRATULACJE NOWEMU RADNEMU I JEGO WYBORCOM.GRUNT TO TRAFNY WYBÓR,

  3. Co to za wybór? Nic się nie odezwie bo nie ma o niczym pojęcia. Rączkę podniesie i kaskę weźmie. Jeśli tylko o to chodzi to po co wybierać nowych “starzy i wierni” opanowali to do perfekcji.
    H. Roszkowska byłaby o niebo lepsza, bo chociaż pytała i głośno mówiła o “cudach” nad Brokiem. A Damian co? Chyba nie mamy na co liczyć!
    Wyborcom też “gratuluję”. Na pewno upomni się o Was! Pożyjemy i zobaczymy!

  4. Żeby jeszcze umiał mieć swoje zdanie jak H. Roszkowska. Pewnie powiększy grono marionetek i tak wygrali wyborcy z tego okręgu. Śmiech!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>