dzień otwarty

Zaproszenie na Dzień Otwarty w Oczyszczalni Ścieków

Prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA Dariusz Sapiński zaprasza na Dzień Otwarty najnowocześniejszej w Polsce Oczyszczalni Ścieków w niedzielę 9 listopada 2014r. Prezentacja odbędzie się w godz. od 10:00 do 15:00.

Prezentacji obiektu dokonają Marek Kajurek, Grażyna Kajurek oraz Marek Wojciechowski.

Zaproszenie na Dzień Otwarty w Oczyszczalni Ścieków

otwarte

8 myśli nt. „Zaproszenie na Dzień Otwarty w Oczyszczalni Ścieków”

  1. …i mam pytanie;PO CO NAM W MIEŚCIE DRUGA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW –
    tak na zdrowy rozum ktoś coś robi aby robić , a my mieszkańcy będziemy musieli w przyszłości bulić za ścieki jak za zboże

  2. Ty zwiedzajacy jak ma się cos swojego, to chyba zawsze jest taniej. Duze firmy buduja np. Fabryki opokowan zeby nie miec mniejsze koszty itp. A co do tych dni otwartych to zal.pl , przeciez Ci niby specjaliści startuja z jednego komitetu wyborczego. Ma to byc reklama wyborcza? A może byc tak zrobic dzien otwarty laboratorium i pokazac jak to jest kto dobrze glosuje i daria na plocie to badania ok? A jak ktoś za dużo mówi to mleko nie leci w dół?

  3. Ty super rolnik i spółdzielca tobie wszystko żle a może u ty i u ciebie PE , zmień branżę i będzie cacy i będziesz szpec od swojej mądrości.

  4. Druga oczyszczalnia jest potrzebna po to żeby mlekovita przestała być monopolistą na rynku pracy w naszym mieście.Było kilka firm które chciały otworzyć działalność na naszym terenie ale głównym problemem była właśnie oczyszczalnia.

  5. Szanowny panie prezesie, skoro jest już ta nowoczesna oczyszczalnia, może warto byłoby zarybić Brok ,systematycznie podtruwany przez ostatnie lata, Mlekowita jest naszą marką, troska o czyste środowisko niech jej przyświeca, gdyby pan zasponsorował narybek?

  6. nowe miejsca pracy no ciekawe który z kolesi sie załapie , zawsze to stała posadka pewniejsza niż w urzędzie tyle że burmistrz zatrudnia , wiec ile za dyrektora 7000 tys zaspepca 6000 itd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>