wyrok 1

Sąd Apelacyjny zmienia postanowienie w trybie wyborczym

 

Na piątkowym niejawnym posiedzeniu Sąd Apelacyjny w Białymstoku zmienił postanowienie Sądu Okręgowego w Łomży. Odbyła się kolejna rozprawa w trybie wyborczym pomiędzy Komitetem Wyborczym Stowarzyszenia ADSUM, a Jarosławem Siekierko.

Sąd Apelacyjny wydał postanowienie, w którym nakazał sprostowanie dla KWS ADSUM informacji opublikowanych w Wiadomościach Wysokomazowieckich dotyczących wysokości podatków w mieście. Ponadto Sąd Apelacyjny nakazał dla KWS ADSUM wpłacić na rzecz Stowarzyszenia „Bliżej Ciebie” kwotę 2000 złotych. Wyrok jest prawomocny.

W załączeniu przedstawiamy całe postanowienie Sądu Apelacyjnego w Białymstoku.

Apelujemy o kulturalną dyskusję dotyczącą programów. Wszelkie wpisy niezwiązane z tematem, trollowanie, spamowanie oraz osobiste wycieczki pod adresem osób trzecich będą kasowane.

Info otrzymane od JiS

wyrok 1

wyrok sądu

12 myśli nt. „Sąd Apelacyjny zmienia postanowienie w trybie wyborczym”

 1. Stwierdzam ze wybory powinien wygrac Marcin Wojtkowski!!! :-) nie cenzurowac!!!!!!!!!!

 2. Aż mnie zamurowalo że odważyliscie się zamieścić ten temat…. Nadmieniam, iż tylko dzisiaj z “przyczyn technicznych” zniknęło z tego forum 6-7 moich komentarzy – oczywiście mało wygodnych dla “wielkiej opozycji”

 3. Napiszcie jaki wniosek i jakie zażalenie w pozostałej części sąd apelacyjny oddali ł i nie piszcie że wygrał bo to nieprawda.
  Dlaczego tak boicie się przegranej, przecież wszystkich niezadowolonych nie ześlecie na banicję….a sami siebie chcecie zagłaskać .Umiaru w tej kampanii trzeba , a nie kabaretu

 4. jeżeli za przegraną mają płacić 2000 zł to gratuluję inteligencji :) nie chodzi o zagłaskanie tylko o prawdę

 5. ” apteczne” czy wasi roznosiciele ulotek czyszczą skrzynki z ulotek konkurencji? bardzo brzydka kampania JiS

 6. prawda jest taka: dwie kadencje i do domu, wówczas nikt nie traktowałby urzędu jako krowa którą można doić i załatwiać etaty rodzinie i znajomym, może zatrudnienie znalazłyby osoby które znaj się na robocie.

 7. w Czyżewie urzędująca burmistrz rozdawała na wiecach nielegalne ulotki wyborcze /skąd finansowane? nie posiadają konta wyborczego/ i coś w informacjach publicznych o tym nie słychać… radni Czyżewa ukrywali to przestępstwo wyborcze… powiadamiałem ich.. na sesji 12 go listopada…

 8. Oba miasta są bogate z chyba zafundowały sobie własne kabarety .Tylko bieda ludzi jednoczy i zmusza do myślenia .

 9. w wiekszości panstwowi urzędnicy w godzinach pracy i za nasze pieniądze organizowali któres z rzędu wybory

 10. rady miasta i rady powiatu powinny być w czynie społecznym , albo pieniądze powinni przeznaczac na cele społeczne , mieli kase na ulotki i akcje wyborcza na biednych niestety nie popadło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>