zdj_14196_1

Uprowadzony i więziony mężczyzna uciekł oprawcom

Sceny jak z filmu gangsterskiego rozegrały się w Wysokiem Mazowieckiem. Grupa napastników pozbawiła wolności 40-latka przykuwając go kajdankami do bramy garażowej. Mężczyzna został dotkliwie pobity, lecz udało mu się uciec i o całym zdarzeniu poinformować Policję. Mundurowi szybko zatrzymali sprawców. Teraz wysokomazowieccy policjanci szczegółowo badają okoliczności tej sprawy.

Wczoraj około godziny 12.20 dyżurny wysokomazowieckiej Policji otrzymał zgłoszenie o porwaniu i pobiciu mężczyzny na jednym z miejscowych osiedli. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam w rozmowie z 40-letnim pokrzywdzonym ustalili, że wczoraj około godziny 11.00 został on podstępem zwabiony do jednego z domów na Osiedlu Zorza, gdzie zaprosili go sprawcy pod pretekstem załatwienia ważnych spraw biznesowych. Tam napastnicy przykuli go kajdankami do konstrukcji bramy garażowej i dotkliwie pobili, chcieli w ten sposób wymusić na pokrzywdzonym podpisanie dokumentów dotyczących sprzedaży mienia o znacznej wartości w tym także mieszkania.

Pobity mężczyzna wykorzystując chwilową nieobecność oprawców, przy pomocy dostępnych w garażu narzędzi zdołał się wyswobodzić i uciec. Pobiegł do najbliższego sklepu skąd zaalarmował o zaistniałym zdarzeniu Policję. Mundurowi bardzo szybko ustalili i zatrzymali sprawców tego przestępstwa. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego w wieku 34 i 42 lat, 30-letnia mieszkanka tego miasta oraz 55-letni mieszkaniec Zambrowa. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Teraz wysokomazowieccy policjanci szczegółowo badają okoliczności tej sprawy, jak też zakres udziału poszczególnych zatrzymanych osób w przestępstwie.

źródło informacji podlaska.policja.gov.pl

2 myśli nt. „Uprowadzony i więziony mężczyzna uciekł oprawcom”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>