sw_mleka_2014_f

MLEKOVITA nagrodzona za największy wzrost wartości marki

W dniu 8.10.2014 roku w Pałacu Branickich w Białymstoku odbyła się uroczysta Gala, podczas której ogłoszono wyniki 11. edycji rankingu “Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw”. W konkursie organizowanym przez Media Regionalne Sp. z o.o., wydawcę “Gazety Współczesnej” i “Kuriera Porannego”, MLEKOVITA została uhonorowana nagrodą specjalną za największy wzrost wartości marki.

Corocznie na Gali spotykają się najlepsze firmy i najskuteczniejsi przedsiębiorcy. Celem tego wydarzenia jest wyróżnienie najważniejszych i największych przedsiębiorstw w województwie podlaskim. MLEKOVITA jako obecnie najcenniejsza marka w produkcyjnym sektorze polskiej gospodarki i Lider Polskiego Mleczarstwa systematycznie znajduje miejsce w czołówce tej klasyfikacji. W 2014 roku została wyróżniona nagrodą specjalną za wzrost wartości marki, który w ciągu 10 lat wyniósł ponad miliard złotych (według badań rynkowych, od 2004 do 2013 roku wartość marki MLEKOVITA wzrosła z 200 milionów do ponad 1,3 miliarda zł). Nagroda ta znakomicie dowodzi, że efektywność zarządzania i osiągane rokrocznie coraz lepsze wyniki finansowe skutecznie umacniają pozycję firmy w regionie oraz wpływają na systematyczny wzrost siły i renomy marki.

“Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw” jest rankingiem, w którym corocznie nagradzane są największe i najlepsze firmy kształtujące gospodarcze oblicze województwa podlaskiego. Tegoroczna lista została oparta o dane pozyskane przez dostawcę informacji gospodarczej firmę Info Veriti, a także ankiety otrzymane od przedsiębiorstw.

Inf. prasowa SM MLEKOVITA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>