mlekovita

MLEKOVITA z nagrodami z POLAGRA-FOOD 2014!

Podczas odbywających się w Poznaniu od 29 września do 2 października 2014 roku międzynarodowych targów Polagra-Food MLEKOVITA otrzymała aż dziesięć nagród: dwa Złote Medale, siedem znaków “Poznaj Dobrą Żywność” oraz statuetkę Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

MLEKOVITA od lat bierze udział w największej w kraju branżowej imprezie wystawienniczej POLAGRA-FOOD organizowanej w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich, których historia sięga roku 1921. Udział w targach to jeden z nieodłącznych elementów strategii marketingowej, wspomagający profesjonalny wizerunek marki MLEKOVITA. Impreza jest też doskonałą okazją do bezpośrednich spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi.

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych MLEKOVITA została dwukrotnym laureatem prestiżowej i cenionej na polskim rynku nagrody o ponad 30-letniej tradycji – Złotego Medalu. O to wyróżnienie rocznie rywalizuje niemal 500 produktów, jednak otrzymują je wyłącznie te, które spełnią wymagane kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje Sądu Konkursowego, czyli zespołu wybitnych specjalistów reprezentujących branżę.

Wśród uhonorowanych Złotym Medalem POLAGRA-FOOD 2014 dwudziestu sześciu produktów, w tym czternastu mleczarskich, MLEKOVITA zdobyła dwie nagrody. Wyróżniono jej sery: Gryficki oraz mierzwiony Edamski. Złote Medale potwierdzają renomę i siłę marki oraz doskonałą jakość wyrobów, które zyskały uznanie jako najbardziej nowoczesne, innowacyjne i wytwarzane w oparciu o najwyższej klasy technologie. W tym roku po raz trzeci wybrane przez grono eksperckie produkty biorą udział w konkursie Złoty Medal – Wybór Konsumentów. Swoje głosy mogą w nim oddawać przedstawiciele branży i konsumenci. Głosowanie prowadzone jest podczas targów w specjalnie stworzonej Strefie Mistrzów oraz na stronie www.zlotymedal.mtp.pl.

Dzień otwarcia Targów Polagra-Food stał się również areną dla gali wręczenia znaków “Poznaj Dobrą Żywność”, przyznanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. MLEKOVITA otrzymała znaki “PDŻ” dla aż siedmiu swoich produktów: śmietanek UHT WYPASIONYCH 12% i 18% oraz serów i serków twarogowych z oddziału w Trzebownisku: sera twarogowego chudego, sera twarogowego półtłustego, sera twarogowego pełnotłustego, sera twarogowego półtłustego mielonego, serka twarogowego ziarnistego. Są one o tyle cenne, iż program “Poznaj Dobrą Żywność” ma na celu podnoszenie zaufania konsumenta do produktu żywnościowego poprzez informację o jego wysokiej i stabilnej jakości, gwarantowanej przez wyspecjalizowane Kolegium Naukowe ds. jakości produktów żywnościowych i jego surowe kryteria.

Zarówno Złote Medale targów POLAGRA-FOOD 2014, jak i znaki “Poznaj Dobrą Żywność” stanowią potwierdzenie doskonałej jakości wyrobów, które zyskały uznanie jako najnowocześniejsze, najbardziej innowacyjne i wytwarzane w oparciu o najwyższej klasy technologie. Świadczą one również o wyjątkowej renomie i sile marki MLEKOVITA, najcenniejszej marki w produkcyjnym sektorze polskiej gospodarki.

Inf. prasowa SM MLEKOVITA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>