seat

Wpadek w Krzyżewie – sprawca bez uprawnień

21-latek kierujący seatem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa 74-letniemu kierowcy daewoo tico. W wyniku zdarzenia pasażerka tico z obrażeniami została odwieziona do szpitala. Okazało się, że 21-latek nie ma prawa jazdy. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają teraz wysokomazowieccy policjanci.

Wczoraj około godziny 8.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Krzyżewo. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi. Tam wstępnie ustalili, że 21-latek kierujący seatem ibiza prawdopodobnie nie zatrzymał się przed znakiem STOP i nie ustąpił pierwszeństwa 74-letniemu kierowcy daewoo tico. W wyniku zderzenia pojazdów 65-letnia pasażerka tico odniosła obrażenia i trafiła do szpitala. Okazało się, że kierujący seata nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci, a sprawca zdarzenia za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

źródło – KWP w Białymstoku – www.podlaska.policja.gov.pl

zdj_14039_3

zdj_14039_1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>