IMG_9050

Wielkie derby Sparta Szepietowo – Ruch Wysokie Mazowieckie na remis

W miniony weekend na stadionie w Szepietowie odbył się hit, który jeszcze długo będzie komentowany Sparta Szepietowo – Ruch Wysokie Mazowieckie, który zakończył się wynikiem 2:2. Wielkie derby w powiecie wysokomazowieckim zgromadziły tego dnia nie tylko licznych kibiców, ale również duże siły policyjne, które przyjechały do Szepietowa zabezpieczać imprezę masową. Bowiem kibice Ruchu i Sparty, delikatnie mówiąc nie darzą się sympatią.

Mecz był bardzo emocjonujący, padły aż cztery gole. Dość powiedzieć, że w ostatnich minutach te które padły, doprowadziły kibiców obydwu drużyn do skrajnych emocji. Z wyniku i przebiegu spotkania bardziej zadowoleni mogą być kibice Ruchu, ponieważ dosłownie w ostatniej sekundzie meczu wyrównali wynik . Remis w tym meczu wydaje się być wynikiem sprawiedliwym. Obydwie drużyny miały sporo sytuacji, nie obyło się niestety bez ciężkich kontuzji. Podział punktów spowodował, iż Ruch utracił pozycję lidera na rzecz suwalskich Wigier, zajmuje obecnie drugie miejsce w IV lidze. Natomiast Sparta Szepietowo jest na dziesiątym miejscu, jednak już w środę będzie okazja na zdobycie punktów, ponieważ o godz. 17.00 rozegra zaległy mecz z Turem Bielsk Podlaski.

Na pełnym widzów stadionie w Szepietowie, ale również w jego okolicy padł zapewne rekord oglądających to spotkanie. Zza płotu mecz swojej drużyny oglądali przybyli dwoma autokarami kibice Ruchu Wysokie Mazowieckie. Tego dnia Spartę Szepietowo wspierali kibice ŁKS Łomża, bez obecności których ciężko byłoby przebić się Sparcie z dopingiem jaki głośno prowadzili obecni fani Ruchu Wysokie Mazowieckie.

Sparta 1951 Szepietowo – MKS RUCH Wysokie Mazowieckie 2:2 (1:0)
Bramki: Kowalczyk 28, Fiedorczuk 88(karny) – Kułkiewicz 60, Kapelewski 90

Sparta: Przemysław Wojtkowski, Makal Grzegorz, Antoniak Artur, Wilczko Paweł, Dąbrowski Tomasz, Rogowski Tomasz, Dłuski Patryk, Ibrahim Karim, Kowalczyk Wojciech, Rafał Olszewski
Zmiany: Sawicki Arkadiusz, Fiedorczuk Daniel, Wiśniewski Łukasz

Ruch: Rafał Rakowiecki, Grzegorz Jóźwiak, Łukasz Kapelewski, Tomasz Kułkiewicz, Karol Jabłoński, Piotr Faszczewski, Mariusz Piszczatowski, Jakuszewski Ernest Tomasz, Paweł Brokowski, Przemysław Porowski, Patryk Pasko
Zmiany: Artur Ferenc, Marcin Warakomski

Info/ foto MKS RUCH/ Sparta Szepietowo

IMG_9083

 

IMG_9050

IMG_9012

IMG_8971

IMG_8962

IMG_8905

IMG_8905

IMG_8873

IMG_8855

IMG_8824

IMG_8790

IMG_8800

3 myśli nt. „Wielkie derby Sparta Szepietowo – Ruch Wysokie Mazowieckie na remis”

  1. dzięki debilom-kibolom coraz więcej normalnych ludzi odwraca się od piłki nożnej i chodzi na inne imprezy i o to chodzi. Dopóki nie trafia oni do kamieniołomów to na mecze nikt normalny nie pójdzie z dziećmi lub rodziną.

  2. To Ty jesteś idiota, jeżeli nie widzisz pewnej zależności. Gdyby nie Ci, których tak źle nazywasz, to na stadionie byłyby pustki. Na trybunach widać dzieci i kobiety, mimo bytności dwóch wrogich sobie kibiców :) To kibole Sparty i Ruchu spowodowali, że stadion w Szepietowie pękał w szwach.

  3. Wszystko co ważne wzbudza emocje, piknikową atmosferę mają zazwyczaj wydarzenia drugo lub trzeciorzędne. Czy wybory parlamentarne , prezydenckie i samorządowe nie wzbudzają emocji? Czasami nawet tych złych? Do rozwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>