Ruch przegrał w Śniadowie

Kompromitacja Ruchu, Sparta pnie się w górę – Wyniki wysokomazowieckich drużyn

W miniony weekend piłkarski zawodnicy Ruchu Wysokie Mazowieckie wysoko przegrali w Śniadowie. Ich przeciwnik ligowy Sparta Szepietowo gładko wygrała z Magnatem Juchnowiec. Pozostałe drużyny z niższych lig COKIS Ciechanowiec i Orlęta Czyżew grały ze zmiennym szczęściem.

IV Liga

Po remisie 1:1 z KS Michałowo, Sparta Szepietowo grała z Magnatem Juchnowiec, który to mecz Spartanie wygrali 2:1. Mając jeden mecz zaległy Sparta Szepietowo zajmuje na tę chwilę 8 miejsce w tabeli IV ligi. Bramki dla Sparty zdobył Wiśniewski Łukasz i Fiedorczuk Daniel.

Najstarsi kibice Ruchu nie pamiętają tak wysokiej porażki swoich piłkarzy. Honorowego gola zdobył Tomasz Jakuszewski. KS Śniadowo – MKS RUCH Wysokie Mazowieckie 7:1. Ruch spadł na trzecią pozycję w tabeli.

Klasa Okręgowa

Po dwóch kolejkach nie zachwycają COKIS Ciechanowiec i Orlęta Czyżew. COKIS zajmuje 11 miejsce, natomiast Orlęta dopiero przedostanie 13 miejsce w tabeli Klasy Okręgowej.

COKIS Ciechanowiec – Krypnianka Krypno 1:1
Kolejarz Czeremcha – Orlęta Czyżew 5:1

10 myśli nt. „Kompromitacja Ruchu, Sparta pnie się w górę – Wyniki wysokomazowieckich drużyn”

  1. Nie da się panowie oszukać rzeczywistości , można wyremontować barak za ogromne pieniądze można topić kasę za inne mało istotne dla podniesienia poziomu gry naszych chłopaków wydatki . Jednak aby uzyskać wynik trzeba mieć trochę pojęcie o tym co się robi. Jak widać hurtownik nie zna się na sporcie. Jesteśmy na poziomie Kulesz czy Kobylina oby nie było tak że zaczniemy przegrywać z Osipami i ze Święckiem. Wybory coraz bliżej a sukcesów brak chyba najwyższy czas głównego trenera zastąpić nowym .

  2. Ruch taką opinię może mieć tylko ktoś , kto zamiast mózgu ma mięsień. 7 do 1 bez komentarza . Pozdrawiam . Kibic

  3. Pamiętaj ze ostatnio awansowaliśmy, i w tej rundzie wygraliśmy dwa pierwsze mecze!!! Nie obrażaj ludzi bo to tylko świadczy o twoim poziomie. Tym klubem w końcu zajmują sie właściwi ludzi. Może i mecz przegrali ale wole zobaczyć swoich chłopaków jak walczą. I przegrywają niż wielkie gwiazdy które grają tylko za pieniądze. Panowie oby tak dalej. Niektórych poprostu zawiść zrzera ze pewnym osobom wszystko w tym mieście wychodzi:-) do zoba na meczu

  4. co to za pajac ten kibic, że wynik sportowy przełożył na prace burmistrza hehe dobry gamoń. Nowy, piekny budynek klubu, ogrodzenie, frekwencja lepsza niż za sapiniaków w 2 lidze, 100 % finansowania z kasy miasta, plany na zadaszenie trybun jeżeli oceniać burmistrza przez pryzmat klubu to w samych superlatywach

  5. Panowie ze Śniadowem 7 do 1. To kto tu pajac? Sukces sportowy to nie budynki to wyniki . Co z tego że mamy piękny Stadion Narodowy i po każdym meczu śpiewamy Polacy nic się nie stało. Aby mieć sukces sportowy to środki przede wszystkim muszą iść na wynik sportowy , a tu się więcej daje na straż miejską niż na sport. Ja tu nikogo nie obrażam tylko stwierdzam fakty , a obraża się mnie. Jesteśmy miastem powiatowym z dużym budżetem więc kto tu zaniża poziom gdy jesteśmy słabsi od okolicznych gminnych klubów.

  6. Pamiętajcie , że to czytają ludzie co coś rozumieją nie tylko kilku frajerów którzy nie mając argumentów, obrażają mnie. No to pochwalcie się ile dostaliście na drużyny piłkarskie 20 , 30 tysięcy zł a budżet miasta to około 33 000 000 zł ,a straż miejska pewnie koło 400 tys. zł rocznie .Tylko cymbał może być zadowolony z takich środków finansowych na klub Ale ja do takich nie należę.

  7. kibic jest chyba typowym Januszem kibicem siatkówki, dajmy mu już spokoj bo za grosz logiki w jego rozumowaniu nie ma. szkoda czasu na polemikę. “Panowie ze Śniadowem 7 do 1. To kto tu pajac?” hahaha to mnie wręcz rozłożyło a to “Co z tego że mamy piękny Stadion Narodowy i po każdym meczu śpiewamy Polacy nic się nie stało” a to dobiło haha Pozdro świrze czekam na jeszcze jakąś mongolska teorie, może tak: po co nam dobre drogi jak mamy w większości słabe i stare samochody.

  8. wszedłem przypadkiem, ale widzę, że ktoś tą pszenną-buraczaną ligę jeszcze obserwuje , dziwię się bardzo. Już chyba taniec mongolski jest bardziej porywający :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>