Abel's Field

Film Abel’s Field w Kinie Letnim

W kolejnej edycji kina letniego już w niedzielę będzie wyświetlany film ABEL’S FIELD – BRATNIA DUSZA. Pokaz odbędzie się 10 sierpnia 2014 godzina 21:00 za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

Zapowiedź filmu Abel’s Field:

Licealista Seth McArdle (Samuel Davis) przeżywa osobistą tragedię, po śmierci matki zostaje porzucony przez swojego ojca i znajduje się pod ogromną presją, aby wychować swoje młodsze siostry-bliźniaczki.
W domu nie ma na kogo liczyć, próbuje w karkołomny sposób połączyć naukę w szkole z dorywczą pracą aby związać koniec z końcem. W dodatku w szkole jest codziennie nękany i zaczepiany przez kolegów z drużyny futbolowej, kiedy dochodzi między nimi do bójki, Seth za karę dostaje kolejny “etat” po godzinach. Zostaje pomocnikiem Abla (Kevin Sorbo), który szuka stałego zatrudnienia i jest przyjęty w szkole na okres próbny, ich wspólnym zadaniem jest wyremontowanie i przygotowanie boiska piłkarskiego do szkolnych rozgrywek.

Pokaz odbędzie się 10 sierpnia 2014 godzina 21:00 za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, Wstęp Darmowy!

Abel's Field

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>