pijak na drodze

Pijany prezes Podlaskiego ZPN sprawcą wypadku na trasie Osipy Lepertowizna – Gołasze Puszcza

Jak podał serwis weszlo.com, wczoraj w godzinach wieczornych kompletnie pijany prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej próbował dwukrotnie uciekać wysokomazowieckim policjantom. Auto, które prowadził, najpierw uderzyło w drzewo, a później dachowało.

Serwis www.weszlo.com przedstawia informację od rzecznika prasowego wojewódzkiej komendy policji w Białymstoku.

“- Około godziny 19:30 mundurowi na miejscu zastali rozbitego mercedesa. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem mężczyzna zjechał na przeciwny pas jezdni, uderzył w drzewo, po czym auto wywróciło się na dach. Kierujący tym pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia, ale po chwili został zatrzymany przez patrol. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko półtora promila alkoholu. Następnie przewieziono go do szpitala, z którego próbował się oddalić, lecz znów został zatrzymany przez patrol i pobrano mu krew. Wysokomazowieccy policjanci ustalają teraz przebieg zdarzenia, a 61-letniemu kierowcy mercedesa zabrano prawo jazdy.”

źródło http://www.weszlo.com/2014/07/09/pijany-prezes-podlaskiego-zpn-wpadl-na-drzewo-dachowal-i-dwukrotnie-uciekal-policji/

16 myśli nt. „Pijany prezes Podlaskiego ZPN sprawcą wypadku na trasie Osipy Lepertowizna – Gołasze Puszcza”

 1. pijus to mało powiedziane. To jest dopiero zachowanie, po pijaku to się nie bał jechać a jak ponieść konsekwencje to od razu po wypadku w pole i po rowach się ukrywać

 2. oj,tam oj,tam każdemu może się przydarzyć a tu już zaraz pijusa robią najprawdopodobniej ci co krytykują sami za kołnierz nie wylewają i z czego tu sensację robić

 3. Ciekawe czy ten Pan ze zdjęcia wyraził zgodę na publikację swojego wizerunku? Nie lepiej było zrobić Panu Witoldowi zdjęcie i je bezpośrednio umieścić? A, przepraszam. On pewnie jak uderzył w drzewo to mu się butelka pobiła.

  Redakcja: zdjęcie posiada licencję Public Domain CC0 (pixabay.com, autor geralt).

 4. Podobno ostatnio w Mlekowicie chwalił się że wszystko ma już załatwione i nic m nie zrobią, to jest możliwe bo to wielki chachmęt i oszust:-(

 5. Słyszałem plotki, a jeśli prawdziwe to niezły szwindel
  “podobno nie on prowadził” więc znalazł kogoś kto zezna że jechał i uciekł z miejsca zdarzenia by był w wielkim szoku.

  Jeśli mu się upiecze to słów braknie na Nasz wymiar sprawiedliwości.

 6. Brak słów krytyki pod jego adresem.To jest postać która nie przypomina nawet człowieka.Jego zachowanie,butność,zarozumiałość ordynarność wobec drugiego człowieka daleko przekracza normy zasad etyczno- moralnych.Ale,do czasu dzban wodę nosi ,przyjdzie i na niego kolej , odpowie za krzywdy wyrządzone drugiemu człowiekowi.

 7. Niech teraz ufunduje stypendium dla 3ech ratowników medycznych o !!! plus kamizelki odblaskowe dla pieszych !!!!!!!!!

 8. Niech teraz ufunduje stypendium dla 3ech ratowników medycznych o !!! plus kamizelki odblaskowe dla pieszych !!!!!!!!!
  co rok prze 10 lat

 9. Niech teraz ufunduje stypendium dla 3ech ratowników medycznych o !!! plus kamizelki odblaskowe dla pieszych !!!!!!!!!
  co rok przez 10 lat oraz niech się pokaja listem informacja o tym może któryś Proboszcz -WIKARY odczyta z ambony!!! i 4ry godziny w miesiącu jako PARKINGOWY !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>