kajdanki i alkohol

Pijany Ukrainiec sprawcą kolizji

4 promile alkoholu w organizmie miał 44-letni kierowca forda, który doprowadził do kolizji drogowej niedaleko Zambrowa. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj około godziny 16:10 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Nowy Laskowiec. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam ustalili, że kierujący osobowym fordem 44-letni obywatel Ukrainy wyjeżdżając na drogę relacji Wysokie Mazowieckie – Zambrów, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa 62-latkowi kierującemu ciężarowym dafem z naczepą. W wyniku zderzenia pojazdów nikt nie odniósł obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, że 44-latek jest kompletnie pijany – miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie, w związku z czym stracił prawo jazdy. Mundurowi zatrzymali kierowcę forda, który teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Na podstawie www.podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>