kajdanki i alkohol

Pijany Ukrainiec sprawcą kolizji

4 promile alkoholu w organizmie miał 44-letni kierowca forda, który doprowadził do kolizji drogowej niedaleko Zambrowa. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj około godziny 16:10 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Nowy Laskowiec. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam ustalili, że kierujący osobowym fordem 44-letni obywatel Ukrainy wyjeżdżając na drogę relacji Wysokie Mazowieckie – Zambrów, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa 62-latkowi kierującemu ciężarowym dafem z naczepą. W wyniku zderzenia pojazdów nikt nie odniósł obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, że 44-latek jest kompletnie pijany – miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie, w związku z czym stracił prawo jazdy. Mundurowi zatrzymali kierowcę forda, który teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Na podstawie www.podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>