paczka papierosów

Kolizja i wpadka przemytnika z papierosami

Wysokomazowieccy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności ujawnienia w jednym z samochodów biorących udział w kolizji papierosów bez polskich znaków akcyzy.

W ubiegły piątek przed godziną 19.00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Szepietowo. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce , gdzie wstępnie ustalili, że 55-letni mężczyzna kierujący samochodem Toyota Corolla na skrzyżowaniu ulic 1 Maja z Ogrodową wymusił pierwszeństwo przejazdu pojazdowi marki Bentley, po czym wjechał w ogrodzenie.

W trakcie czynności związanych ze zdarzeniem drogowym policjanci ujawnili w Toyocie znaczną ilość wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy. 55-letni mieszkaniec Białegostoku przyznał się, że zabezpieczone 740 sztuk paczek papierosów to jego własność. Mężczyzna za spowodowanie kolizji już został ukarany mandatem. Teraz odpowie jeszcze za przestępstwo z ustawy karno – skarbowej.

Źródło Policja Wysokie Mazowieckie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>