plantacja marihuany

Zlikwidowano plantację marihuany

Policjanci wydziału kryminalnego wysokomazowieckiej Policji zlikwidowali plantację konopi. Były one uprawiane w lesie oraz na łące w pobliżu miejscowości Kobylin Borzymy. Funkcjonariusze zabezpieczyli 103 takie rośliny i zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o ich uprawę, którymi zajmie się teraz sąd.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem znaleźli w lesie w pobliżu miejscowości Kobylin Borzymy nielegalną uprawę konopi. Przedwczoraj w późnych godzinach popołudniowych policjanci zabezpieczyli w tym miejscu łącznie 99 krzaków w różnej fazie wzrostu. Rośliny hodowane były na wcześniej przygotowanych i nawożonych poletkach. Funkcjonariusze zatrzymali także trzech młodych mężczyzn w wieku od 17 do 24 lat podejrzanych o ich hodowlę. Ponadto policjanci nieopodal plantacji na łące znaleźli kolejne 4 krzaki konopi i zatrzymali związanego z ich uprawą 21-latka, który jak się okazało już wcześniej karany był za przestępstwa narkotykowe. Teraz mundurowi wyjaśniają okoliczności tej sprawy.

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, www.podlaska.policja.gov.pl

 

8 myśli nt. „Zlikwidowano plantację marihuany”

  1. Mam nadzieje ze tym razem wszyscy zamieszani zostana ukarani.
    Kazdy w gminie ich zna I wie czym sie zajmuja. Jednak zawsze byli bezkarni poniewaz rodzice ich maja pieniadze I wiedza Komu zaplacic za zostawienie ich dzieci w spokoju!

  2. Głupotą jest to, że w naszym pięknym kraju nie można legalnie uprawiać konopi indyjskiej. Gdy to było legalne to kraj by zarabiał, a nie jak teraz kraj jest okradany. Co do palenia jej to uważam, że nic nikomu się nie stanie od zapalenia marihuany , nikt się nie uzaleni a kto ma się uzależnić to czy będzie legalne czy nie to i tak będzie jarał.

  3. Do xxx: Zalegalizujmy więc heroinę, kokainę bo przecież ” kraj by zarabiał” a tak to “teraz kraj jest okradany”. Niech każdy kto chce ćpa bo “uważam, że nic nikomu się nie stanie”. No jak TY uważasz, że nikomu nic się nie stanie to faktycznie wierzę ci, napewno nic nikomu się nie stanie. Puknij się w ten mały, pusty łeb i weź się za naukę lepiej. A ćpunów i handlarzy powinni sadzać na długie lata do kryminału, patologię powinno się izolować od normalnej części społeczeństwa.

  4. Dobry pajac z tego miśka :) Mały i pusty łeb to masz właśnie Ty co udowodniłeś swoim wpisem. Ćpanie marihuany hahahah pewnie podawanej dożylnie według miśka, komedia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>