Ruch_Forty

Przedświąteczne mecze ligowe – Ruch i Sparta o kolejne zwycięstwa

Mimo, iż większość z nas żyje już świętami, to warto w tym okresie odpocząć czynnie oglądając na żywo zmagania piłkarskie dwóch najlepszych wysokomazowieckich drużyn piłkarskich. Sparta Szepietowo i Ruch Wysokie Mazowieckie zapraszają kibiców na swoje mecze.

IV Liga

Pogoń Łapy – Sparta 1951 Szepietowo, 19 kwietnia (sobota) godz. 12:00

Sparta Szepietowo  obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli IV ligi, Pogoń Łapy jest piąta, tak więc sobotni mecz w pobliskich Łapach może być bardzo ważny dla końcowego jej kształtu. Pokaże też, czy Sparta Szepietowo jest drużyną z aspiracjami do gry w pierwszej piątce, czy też czwartoligowym średniakiem?

Klasa Okręgowa

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie – Forty Piątnica, 17 kwietnia (czwartek) godz. 17:00

W ostatnim niedzielnym meczu, walczący o awans do IV ligi Ruch Wysokie Mazowieckie pewnie pokonał wicelidera Gieret Giby, jednak dwa tygodnie wcześniej niespodziewanie przegrał u siebie z Iskrą Narew. Dlatego mimo, iż na papierze Ruch jest zdecydowanym faworytem, to walczące o utrzymanie Forty Piątnica, mogą sprawić piłkarzom Ruchu wiele problemów. Jeśli Ruch chce awansować do IV ligi, to musi czwartkowe spotkanie wygrać.

Foto/plakat od MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Ruch_Forty

2 myśli nt. „Przedświąteczne mecze ligowe – Ruch i Sparta o kolejne zwycięstwa”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>