zderzenie trzech samochodów osobowych

Śmiertelny wypadek na krajowej relacji Zambrów – Czyżew

Jedna osoba zginęła a siedem trafiło do szpitala to bilans zderzenia 3 samochodów osobowych na drodze krajowej nr 63, relacji Zambrów – Czyżew.

Wczoraj około godziny 14:20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał informację o zderzeniu trzech samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam wstępnie ustalili, że jadący w kierunku Czyżewa ford mondeo, którym kierowała 50-letnia kobieta zatrzymał się by wjechać na pobliską posesję. Za nim w tym samym kierunku jechał opel astra, którym podróżowały 4 osoby. Bezpośrednio za oplem również w tym samym kierunku jechał volkswagen sharan, którym również jechały 4 osoby. Jak ustalili policjanci kierujący volkswagenem nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył opla po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym w przeciwną stronę fiatem fiorino którym kierował 37-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia pojazdów na miejscu zginał 81 letni pasażer sharana, natomiast kierujący nim 44-letni mężczyzna oraz pasażerowie 66-letnia kobieta i 5-letnie dziecko zostali przewiezieni do szpitala. Ranni zostali również pasażerowie opla w wieku 61, 33 oraz 8 lat. 37-letni kierowca fiata również został przewieziony do szpitala. Droga w tym miejscu była przez kilka godzin całkowicie zablokowana. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia ustalają zambrowscy policjanci.

jadący w kierunku Czyżewa ford mondeo

siedem osób trafiło do szpitala

oficer prasowy KPP w Zambrowie, fot. podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>