PIT przez Internet

Rozlicz swój PIT za 2013 r. bez wizyty w urzędzie skarbowym

Na rozliczenie się z fiskusem zostało jeszcze niespełna trzy tygodnie. Nie czekaj do ostatniej chwili i już dziś odwiedź jeden z mobilnych punktów podatkowych przygotowanych przez podlaskie urzędu skarbowe.

Teraz nie musisz już iść do swojego urzędu skarbowego, żeby rozliczyć się z podatku dochodowego za 2013 rok. Podlaska administracja podatkowa uruchomiła specjalne mobilne punkty podatkowe, żeby ułatwić jak największej grupie podatników rozliczenie się z fiskusem. Pracowników skarbówki będzie można spotkać zarówno w siedzibach gmin, bibliotekach miejskich, ośrodkach kultury, siedzibach stowarzyszeń osób niepełnosprawnych, czy też w galeriach handlowych. Ponadto w większości z tych miejsc, zorganizowano specjalne stanowisko komputerowe z dostępem do Internetu, dzięki czemu będzie można przesłać swoje zeznanie drogą elektroniczną, korzystając jednocześnie z pomocy pracownika urzędu skarbowego.

17 kwietnia 2014 r. Urząd Skarbowy w Wysokiem Mazowieckiem zorganizuje mobilne punkty podatkowe dla podatników rozliczających się z podatku dochodowego za 2013 rok:
– Urząd Miejski w Ciechanowcu w godz. 9.00 – 11.00
– Biblioteka Publiczna w Czyżewie w godz. 12.00 – 14.00

Radosław Hancewicz, Rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>