Szybki PIT 2013

5 kwietnia – Dzień otwarty w podlaskiej skarbówce

Jeżeli jeszcze nie rozliczyłeś się z podatku dochodowego za ubiegły rok, a nie masz możliwości odwiedzenia swojego urzędu skarbowego w ciągu tygodnia, zrób to w sobotę 5 kwietnia w trakcie Dnia otwartego organizowanego przez podlaską administrację podatkową.

Już w najbliższą sobotą czyli 5 kwietnia urzędy skarbowe woj. podlaskiego będą otwarte w godz. 9.00 – 13.00. W tym dniu pracownicy skarbówki będą przede wszystkim udzielać informacji w zakresie rozliczenia się z podatku dochodowego za ubiegły rok, rozwieją wątpliwości związane z korzystaniem z ulg i odliczeń podatkowych oraz będą przyjmować zeznania PIT.

Ponadto, z myślą o podatnikach, którzy chcą w tym roku złożyć swój PIT przez Internet, ale nie są do końca przekonani czy sobie z tym poradzą, urzędy skarbowe przygotowały swoich siedzibach specjalne stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu. W ten sposób, korzystając jednocześnie ze wsparcia pracownika urzędu skarbowego, będzie można rozliczyć się z fiskusem drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu e-Deklaracje.

Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych, Dzień otwarty spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony podatników, szczególnie tych, którzy potrzebują szczegółowych informacji pomocnych w wypełnieniu zeznania PIT lub którym dotarcie do urzędu w dzień roboczy, może nastręczać trudności.

Serdecznie zapraszamy!!!

Radosław Hancewicz, Rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>