Pijany traktorzysta

Jechał ciągnikiem – miał blisko 3,5 promila

Blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca ciągnika rolniczego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Gdy wpadł w ręce mundurowych dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy.

W minioną sobotę po południu policjanci wysokomazowieckiej drogówki patrolując gminę Kobylin Borzymy zauważyli kierowcę ursusa, który jechał od jednej krawędzi drogi do drugiej. To wzbudziło podejrzenia mundurowych. Jednak, gdy funkcjonariusze zatrzymywali kierowcę ciągnika do kontroli, ten zignorował ich polecenie, odwrócił głowę w drugą stronę i przyspieszył zajeżdżając policjantom drogę. Mundurowi natychmiast za nim ruszyli i chwilę później zatrzymali mężczyznę siedzącego za kierownica traktora, gdy wjechał na jedną z pobliskich posesji. Okazało się, że 43-latek był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że kierujący nie ma prawa jazdy. Teraz postępowaniem mężczyzny zajmie się sąd.

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem

2 myśli nt. „Jechał ciągnikiem – miał blisko 3,5 promila”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>