Konsultacje w sprawie farmy wiatrowej

Konsultacje społeczne w sprawie farmy wiatrowej dla mieszkańców gminy

W dniu 25 marca 2014 roku, o godzinie 17:00 odbędą się konsultacje społeczne poruszające kwestie planowanego projektu farmy wiatrowej na terenie gminy Czyżew. Miejsce konsultacji to Pałacowa Sala Bankietowa w Czyżewie znajdująca się na ul. Duży Rynek 15A.
Konsultacje są organizowane przez firmę, która będzie realizować projekt farmy wiatrowej na terenie Czyżewa – Contino Wind Group. Podczas spotkania specjaliści firmy Contino będą wyjaśniać kwestie związane z turbinami wiatrowymi i odpowiadać na pytania społeczności lokalnej.
Wszyscy zainteresowani są serdecznie zaproszeni do wzięcia udział w tym wydarzeniu. Dodatkowo więcej informacji na temat firmy Contino Wind Group można znaleźć pod adresem: www.continowind.com.

Artykuł sponsorowany

3 myśli nt. „Konsultacje społeczne w sprawie farmy wiatrowej dla mieszkańców gminy”

  1. Czy spotkanie jest otwarte dla innych mieszkancow powiatu wysokomazowieckiego, z innych gmin? Czy zamierzaja Panstwo budowac farmy wiatrowe w innych gminach w naszym powiecie?

  2. Nasz projekt obejmuje jedynie teren gminy Czyżew i nie planujemy jego rozszerzania o kolejne gminy. Jeżeli jest Pan zainteresowany tą tematyką oczywiście zapraszamy.

  3. na razie te konsultacje zastąpiła ANKIETA….tak ciemnych mamy radnych….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>