Konsultacje w sprawie farmy wiatrowej

Konsultacje społeczne w sprawie farmy wiatrowej dla mieszkańców gminy

W dniu 25 marca 2014 roku, o godzinie 17:00 odbędą się konsultacje społeczne poruszające kwestie planowanego projektu farmy wiatrowej na terenie gminy Czyżew. Miejsce konsultacji to Pałacowa Sala Bankietowa w Czyżewie znajdująca się na ul. Duży Rynek 15A.
Konsultacje są organizowane przez firmę, która będzie realizować projekt farmy wiatrowej na terenie Czyżewa – Contino Wind Group. Podczas spotkania specjaliści firmy Contino będą wyjaśniać kwestie związane z turbinami wiatrowymi i odpowiadać na pytania społeczności lokalnej.
Wszyscy zainteresowani są serdecznie zaproszeni do wzięcia udział w tym wydarzeniu. Dodatkowo więcej informacji na temat firmy Contino Wind Group można znaleźć pod adresem: www.continowind.com.

Artykuł sponsorowany

3 myśli nt. „Konsultacje społeczne w sprawie farmy wiatrowej dla mieszkańców gminy”

  1. Czy spotkanie jest otwarte dla innych mieszkancow powiatu wysokomazowieckiego, z innych gmin? Czy zamierzaja Panstwo budowac farmy wiatrowe w innych gminach w naszym powiecie?

  2. Nasz projekt obejmuje jedynie teren gminy Czyżew i nie planujemy jego rozszerzania o kolejne gminy. Jeżeli jest Pan zainteresowany tą tematyką oczywiście zapraszamy.

  3. na razie te konsultacje zastąpiła ANKIETA….tak ciemnych mamy radnych….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>