Wypadek w Brulinie

Śmierć w wypadku w Brulino Piwkach

Kierowca mercedesa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. W wyniku wypadku 56-latek zginął na miejscu. Teraz przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia ustalają wysokomazowieccy policjanci.

Do wypadku doszło w miniony piątek około godziny 11.00 w miejscowości Brulino Piwki w gminie Czyżew. Powiadomieni o zdarzeniu wysokomazowieccy policjanci natychmiast pojechali na miejsce.

Tam wstępnie ustalili, że 56-letni kierowca mercedesa, w pewnym momencie na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym volvo. Na skutek uderzenia kierujący osobówką mężczyzna zginął na miejscu.

Badanie alkomatem wykazało, że siedzący za kierownicą tira 61-latek był trzeźwy. Jak doszło do wypadku i jakie były jego dokładne okoliczności wyjaśniają teraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.

źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>