Prezes Mlekovity

Pismo REM ws. embargo oraz podziękowanie dla Premiera

W imieniu Rady Ekspertów Mleczarstwa dziękuję wszystkim na czele z Prezesem Rady Ministrów Panem Donaldem Tuskiem, którzy przyczynili się do rozwiązania krótkotrwałego zawirowania związanego z potencjalnym zagrożeniem embargiem na eksport produktów mleczarskich.

Cieszę się, że dzięki mojej interwencji uzyskano sprawne wyjaśnienia od Głównego Lekarza Weterynarii i krótkotrwałe zawirowanie wróciło do normy w ciągu zaledwie kilku godzin.

Jako Przewodniczący Rady Ekspertów Mleczarstwa jestem dumny z faktu, iż polskie produkty mleczarskie na rynkach całego świata są doceniane za ich najwyższą jakość, co ma przełożenie szczególnie w MLEKOVICIE – firmie, którą zarządzam i która od lat jest największym eksporterem produktów mleczarskich oraz jednym z najbardziej liczących się producentów na świecie.

Przewodniczący Rady Ekspertów Mleczarstwa
Dariusz Sapiński
Wysokie Mazowieckie, 24.02.2014 r.

Podziękowanie dla Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>