Prezes Mlekovity

Pismo REM ws. embargo oraz podziękowanie dla Premiera

W imieniu Rady Ekspertów Mleczarstwa dziękuję wszystkim na czele z Prezesem Rady Ministrów Panem Donaldem Tuskiem, którzy przyczynili się do rozwiązania krótkotrwałego zawirowania związanego z potencjalnym zagrożeniem embargiem na eksport produktów mleczarskich.

Cieszę się, że dzięki mojej interwencji uzyskano sprawne wyjaśnienia od Głównego Lekarza Weterynarii i krótkotrwałe zawirowanie wróciło do normy w ciągu zaledwie kilku godzin.

Jako Przewodniczący Rady Ekspertów Mleczarstwa jestem dumny z faktu, iż polskie produkty mleczarskie na rynkach całego świata są doceniane za ich najwyższą jakość, co ma przełożenie szczególnie w MLEKOVICIE – firmie, którą zarządzam i która od lat jest największym eksporterem produktów mleczarskich oraz jednym z najbardziej liczących się producentów na świecie.

Przewodniczący Rady Ekspertów Mleczarstwa
Dariusz Sapiński
Wysokie Mazowieckie, 24.02.2014 r.

Podziękowanie dla Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>