para gender

Rada Powiatu Wysokomazowieckiego przeciwko wdrażaniu gender

Rada Powiatu Wysokomazowieckiego z niepokojem obserwuje zorganizowane działania ideologiczne, wprowadzające genderyzm w życie społeczne Polski. Podważa się naukowe osiągnięcia antropologii, istnienie płci biologicznej oraz społeczne znaczenie małżeństwa.

Za wszelką cenę forsuje się teorię o dominującej roli kulturowości w rozwoju człowieka, równocześnie podważa się rolę biologiczną płci w kształtowaniu osoby ludzkiej. Usiłuje się przyznać prawa przynależne rodzinie także związkom osób tej samej płci. Przedstawia się małżeństwo jako stereotyp zakładający przemoc mężczyzny nad kobietą.

W dziedzinie wychowania ingeruje się w prawa rodziców, ogranicza wolność wypowiedzi i wyrażania poglądów.
Tego rodzaju edukacja prowadzi do degradacji procesu wychowania oraz jego wynaturzenia.

Budzą w nas zdecydowany sprzeciw, popieranie w środkach społecznego przekazu, agresywne zachowania wobec osób i instytucji podejmujących debatę na temat ideologii “gender” i płynących z niej zagrożeń.
Widzimy w tym ograniczenie wolności słowa, gwarantowaną przez Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.

Solidaryzujemy się ze stanowiskiem Episkopatu Polski, który wykazał realne zagrożenia płynące z ideologii “gender” dla rozwoju człowieka i rodziny.
Sprzeciwiamy się wprowadzaniu do szkół i przedszkoli seksualizacji dzieci i młodzieży pod pozorem tak zwanej edukacji równościowej.

Apelujemy do rodziców, nauczycieli, pracowników kultury, oświaty, zdrowia i mediów aby przeciwdziałali destrukcji obecnego systemu wartości.

Rada Powiatu Wysokomazowieckiego

Od redakcji: Homo i gendero-propaganda triumfuje niestety w Unii Europejskiej, a tymczasem w Rosji… polecamy do obejrzenia film.

10 myśli nt. „Rada Powiatu Wysokomazowieckiego przeciwko wdrażaniu gender”

  1. Z Gender Studies wcale nie wynika nieporozumień płciowych, Margaret Mead – główna badaczka tego kierunku i inicjatorka, jedynie chciała podzielić zbiorowość homogeniczną i heterogeniczną i innej płci, żeby wskazać cechy podobieństwa, zbiór cech, poddać to statystyce, żeby ułatwić naukom antropologicznym badać zbiór seksualności w sposób jakościowy.
    Zapoznajcie się z Cultural studies, a nawet ostatnie wydanie Białostoczanina dr Arcimowicza o Gender, dużo mądrych rzeczy opisał. Więc błędnie rozumiecie Gender, według mnie, przeczytawszy ten artykuł.

  2. Proponuję Radzie Powiatu oraz innym gremiom tak często wypowiadającym się o gender ,aby najpierw zapoznały się z filozofią gender a później dopiero zabierały głos!! TO o czym mówicie i piszecie znane jest wam jedynie z wypowiedzi facetów chodzących w czarnych lub czerwonych sukienkach i w śmiesznych nakryciach głowy i niewiele ma wspólnego z gender!!

  3. A kto to ten Giender, że tak ostatnio o nim głośno i dużo się mówi ??? Polityk jaki nowy czy kto ?

  4. No to może GEORG nas uświadomi co to gender jak taki zapoznany z ich ideologią

  5. ta rada powiatu jest tak ciemna że nawet swoich obowiązków nie znają . 4 lata temu gdy rozmawiałem ze starościakiem o informacji publicznej, dlaczego niema ogłoszeń na tablicy ogłoszeń o terminach sesji i komisji posiedzeń odpowiedziął-w interrnecie- przejrzałem styczeń, luty, marzec, kwiecień 2010r nic nie było… Złożyłem doniesienie do porkuratury /Gołaszewska?/ odpowiedziała–nie posiada znamion czynu zabronionego..???? Gdy odwiedziłem sekretarkę stwrosty dlaczego żadnych wpisów niema powiedziała że zaraz po sesji usuwają…. i tak jest dalej.. jak taka beznadziejna rada może się wypowiadać w naszym imieniu o Gender skoro są tak zacofani w podstawowych obowiązkach . Na sesji gminy-mniasta Czyżew radny powiatowy Pakieła nigdy głosu mądrego nie zabrał i chyba już nie zabierze… po co on na te zebrania przyjeżdża… Przypomnę: ustawa o dostępie do informacji publicznej mówi… Każdy obywatel ma prawo być na zebraniach -sesjach, komisji, nagrywać obraz, dźwięk i g…. kogo to obchodzi w jakim celu to nagrywa. Zebrania rady? w Czyżewie i Wys Maz są na tak niskim poziomie jak ich OPINIA na temat Gender.

  6. Panie Grosicki, proszę uważnie przejrzeć terminy posiedzeń rady…. jest to wszystko dostępne w Internecie. A z Gender i lewicowym myśleniem powinno się walczyć. Brawo dla radnych!

  7. Żałosny jest fakt, że jest się przeciw czemuś, o czym nie wie się nic. Co do jakości obrad rad gminy czy powiatu – wszędzie jest tak samo, ale ludzie, do kogo pretensje, skoro takich radnych wybieracie?

  8. przestańcie z tym -przepraszam za kolokwialne wyrażenie- bólem dupy z gender i homo. Homoseksualiści to są normalni ludzie, tak samo mają uczucia, tak samo myślą, po prostu inaczej kochają, nie mają na to wpływu i nie powinno się ich za to tępić. To jakby nagle szykanować wszystkich o oczach brązowych, bo są wynaturzeniem, a pierwotnie występowały oczy niebieskie. To nie jest choroba, nie da się tego wyleczyć i tak naprawdę nikomu to nie szkodzi. Nie jesteś homo – to nie twój problem. Żyj i daj żyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>