hiphop w mieście

Hip-hop non stop. O wysokomazowieckich raperach

Bielas, Poro, Hryniuk z Wysokiego Mazowieckiego, BzN z Ciechanowca, JayFm z Szepietowa – ich próby twórczości w stylu hip-hop możemy obejrzeć i wysłuchać w serwisie youtube. Nasi lokalni raperzy bez żadnego komercyjnego wsparcia, bez profesjonalnego sprzętu pokazują, że jak się chce, to można coś stworzyć.

Dwóch z naszych hiphopowców, niczym profesjonaliści dali sobie wzajemny diss JayFMz Szepietowa i Poro z Wysokiego Mazowieckiego. Dla potomności i tych co jeszcze nie mieli okazję posłuchać w serwisie youtube zebraliśmy próbki twórczości naszych lokalnych artystów, które prezentujemy poniżej. Jeżeli macie lub znacie twórczość innych fanów hip-hopu z naszego powiatu prosimy o przesyłanie informacji na adres redakcji portalu.

Wysokie Mazowieckie

Bielas

Poro

Hryniuk

Szepietowo
Jay Fm

Ciechanowiec
BzN

8 myśli nt. „Hip-hop non stop. O wysokomazowieckich raperach”

  1. Wszystko fajnie, ale dajcie nam ćwiczyć w MOK-u, bo też jesteśmy muzykami, to po co jest MOK? Dajcie warunki! To dziwne jest, my muzycy rapu nie mamy miejsca w MOK-u , siedzimy w kulturze, wiemy jak funkcjonuje i tp, a tacy pracownicy MOK-u mają zero pojęcia o kulturze i pracują, więc znajomości jak znajomości, wszyscy o tym wiedzą, ale dajcie nam też działać!

  2. muzycy rapu? chyba rapu capu skocz szybko po piwo,KULTURALNI MUZYCY hahahahahahahahah,,,,,,,,,,, chocta do mnie na chate udostepnie wam pomieszczenia na koncert,,,,,,,,,,,,,,,,hihihi

  3. czekam na was kulturalni muzycy rapu capu skocz po piwo na rampe, wczoraj kupiłem skrzyne wódy, ale bedzie koncert oj, chate mam wolną, to bedzie koncert,Nie gniewajcie się, ale koncerty możecie robić tylko u mnie, taka hała przejdzie tylko u mnie w domu,czekam,.

  4. aha zapomniałem, cwiczyc tez mozecie u mnie, 6,7 lat ćwiczeń i bedziemy grac koncerty w Choroszczy, zapraszam skrzynka juz czeka.

  5. medyk do złoma……………….prawda boli,,,,,,,,,,,,,,,,,,kulturalni muzycy………hahahahahahahahaha weżta zejdżta na ziemlu towariszczy,hahaa.i dajcie pracować ,tworzyć naprawdę wartościowym ludziom ,którzy pracuja w naszym MOK, i organizacjom które tam działają, a jest tam ich wiele.

  6. KOCHANI “lokalni patrioci”, NIE “Wysokiego Mazowiecka” a Wysokiego Mazowieckiego. Ja rozumiem, timing i te sprawy, ale jakiś szacunek się należy, realizujcie ten patriotyzm, nie tylko o nim mówcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>