Prezes Mlekovity

Mlekovita Herosem Polskiej Gospodarki

Podczas uroczystej Gali Klubu Polskiego Biznesu, która odbyła się 31 stycznia 2014 r. na Zamku Królewskim w Warszawie, MLEKOVITA na czele z Prezesem Zarządu Dariuszem Sapińskim została wyróżniona prestiżowym tytułem Herosa Polskiej Gospodarki. 

MLEKOVITA, najcenniejsza marka w produkcyjnym sektorze polskiej gospodarki i Lider Polskiego Mleczarstwa (według rankingów Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny) została doceniona przez Kapitułę i Zarząd Polskiego Klubu Biznesu za wieloletnie osiągnięcia w dorównywaniu światowym standardom w branży mleczarskiej, do których firmę poprowadził obecny Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński.

Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu w 2014 roku obchodzi 25. rocznicę powstania. Jest najstarszą w Polsce niezależną organizacją ludzi biznesu, skupiającą przedsiębiorców prywatnych, która promuje polską gospodarkę, przedsiębiorstwa i ludzi, sięgających po europejskie wzorce prowadzenia biznesu i podejmujących próby sprostania standardom obowiązującym w rozwiniętej części Europy. Raz w roku, dokonując podsumowania działalności, przyznaje klubowe nagrody tym, którzy mogą pochwalić się sukcesem w biznesie, a także szczególnie wyróżniają się w swojej działalności. Z inicjatywy Klubu powstała także Akademia Polskiego Sukcesu, której głównym zadaniem jest kształtowanie i propagowanie pozytywnego wizerunku Polski w kraju i za granicą,
a w szczególności popularyzowanie organizacji i ludzi sukcesu z różnych dziedzin życia gospodarczego, społecznego, kultury i nauki.

Inf. prasowa SM MLEKOVITA

Jedna myśl nt. „Mlekovita Herosem Polskiej Gospodarki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>