Rozbity Fiat

Dwie ranne osoby w zderzeniu fiata ze scanią

Dwie ranne osoby i rozbity samochód to bilans zderzenia fiata z ciężarową scanią. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku ustalają teraz wysokomazowieccy policjanci.
Wczoraj około godziny 12:30 dyżurny wysokomazowieckiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze relacji Wysokie Mazowieckie – Czyżew, w pobliżu miejscowości Dmochy Glinki. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że kierujący fiatem 35-letni mężczyzna, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie wpadł w poślizg i uderzył w ciężarową scanię jadącą z przeciwka. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca uno. Ze złamaną nogą trafił do szpitala. Natomiast podróżujący z nim 69-letni pasażer z obrażeniami głowy śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Białymstoku.

Wrak po zderzeniu

Scania w rowie

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>