Czarne BMW

Uwaga na zwierzęta – BMW zatrzymało się na przepuście

Kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w przepust. W wyniku zdarzenia dwoje dzieci trafiło do szpitala. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:00 na drodze relacji Dąbrówka Kościelna – Średnica Pawłowięta. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 20-letni kierowca bmw jadąc od strony Dąbrówki Kościelnej, na prostym odcinku drogi, widząc przebiegające przez jezdnię zwierzę gwałtownie zahamował. W wyniku tego manewru stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, a następnie uderzył w znajdujący się tam  betonowy przepust. W wyniku wypadku ranne zostało podróżujące z nim rodzeństwo w wieku 8 i 13 lat. Dzieci z  niegroźnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Teraz wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.

BMW po zderzeniu

bmw w rowie

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, fot. www.podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>