Tybory-Olszewo: Jazdę na “podwójnym gazie” zakończył w rowie

26-letni kierujący na “podwójnym gazie” i z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez policjantów wysokomazowieckiej drogówki.

Wczoraj około godziny 21:00 dyżury wysokomazowieckiej Policji poinformowany został o zdarzeniu drogowym w miejscowości Tybory Olszewo. Na miejsce natychmiast skierowano patrol drogówki. Tam mundurowi zastali leżący w rowie do góry kołami samochód. Wewnątrz auta nikogo nie było. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania kierowcy renault. Już po kilkudziesięciu minutach ustalili kto siedział za kierownicą rozbitej osobówki. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec pobliskiej wsi. Po zatrzymaniu mężczyzna przyznał się do kierowania samochodem. Policjantom wyjaśnił, że wracając autem do domu na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu gdzie uderzył w betonowy przepust i dachował. Dodał, że uciekł z miejsca zdarzenia, ponieważ był pod wpływem alkoholu. Policjanci zbadali stan trzeźwości 26-latka. Alkomat wykazał u niego blisko promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że mężczyzna posiada aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz nieodpowiedzialny kierowca za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

olszewo_alko1

olszewo_alko2

olszewo_alko3

olszewo_alko4

olszewo_alko5

olszewo_alko6

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

Jedna myśl nt. „Tybory-Olszewo: Jazdę na “podwójnym gazie” zakończył w rowie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>