Dachowanie BMW

Wojny Pogorzel: Jechał nietrzeźwy i bez prawa jazdy – dachował

17-latek stracił panowanie nad bmw i dachował. Razem z pasażerem trafił do szpitala. Okazało się, że kierujący oprócz tego, że nie ma prawa jazdy, dodatkowo był nietrzeźwy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Wczoraj rano dyżurny wysokomazowieckiej Policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym w miejscowości Wojny Pogorzel. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że jadący bmw 17-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze. Następnie samochód dachował. W wyniku wypadku kierujący i podróżujący z nim 24-letni pasażer ranni trafili do szpitala. Po zbadaniu stanu trzeźwości 17-latka okazało się, że młody mężczyzna oprócz tego, że nie ma prawa jazdy, był nietrzeźwy. Miał blisko promil alkoholu w organizmie. Kierowca tłumaczył policjantom, że auto pożyczył od kolegi i jechał do sklepu po piwo.

bmw_dachowanie_2

bmw_dachowanie_3

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>