Zalane posesje przy ulicy Dolnej oraz Chopina

Dostaliśmy od naszego użytkownika kilka zdjęć z podtopień posesji przy ulicy Dolnej oraz Chopina w Wysokiem Mazowieckiem. Zostały one opatrzone komentarzem: “Chciałbym się zapytać włodarzy naszego miasta co dalej Panie Burmistrzu ??????????? co dalej”.

zalane_posesje1

zalane_posesje2

zalane_posesje3

zalane_posesje4

zalane_posesje5

fot. gregor37

* Portal Wysokomazowiecki nie ponosi odpowiedzialności za treści autorstwa użytkowników Portalu Wysokomazowiecki.

15 myśli nt. „Zalane posesje przy ulicy Dolnej oraz Chopina”

 1. To są zaniedbanie od kilkunastu lat burmistrza Siekierki . te posesje to jeszcze nic . Co z mieszkaniami i piwnicami zalanymi kanalizacją sanitarną . Ta historia tylko nie taka widoczna jak teraz powtarza się na tych ulicach kilka razy w roku bo Siekierko w inwestycjach miasta nie uwzględniał wymiany dziurawego kanału sanitarnego mało tego robił kolejne inwestycje typu Rynek , 1000 lecia i problem robił się coraz większy.Zapytajcie strażaków ile już razy wypompowywali wodę z piwnić i domów mieszkańców tych ulic. Wykonana skandalicznie inwestycja powoduje że non stop ten kanał się zatyka od wielu lat i fekalia zalewają mieszkańcom piwnice , garaże czy mieszkania. Ta sytuacja jest najlepszym wizerunkiem burmistrza i jego radnych. jeden wielki skandal.

 2. Nic tylko wybrać na następną kadencję i dać jeszcze większe pobory a radnym diety.Tylko Roszkowskiej nie bo jeszcze o co zapyta.

 3. Z tego co słyszałem to Siekierko i ci jego radni często zaglądają na ten portal to niech sobie popatrzą i poczytają co ludzie myślą o nich i o tych ich rządach. Powinniście pokazać wnętrza a parę wiader tego syfu zawieść im do urzędu.

 4. A kto kazał przy samej rzece się budować i dla śniegu żeby tak dużo padał – to wina naszych władz?

 5. Tak wykonano kanalizację bo czas naglił, bo pieniądze z UNI by przepadły.Zatrunienie wykonawcy z zewnątrz nie wchodziło w grę. A taka glanc- pomada pasuje niektórym. Spytajcie różnych wyznawców Siekierki, najlepiej tych w podeszłym wieku jaki to wspaniały ojciec miasta,ile zrobił dla miasta. A to tylko zewnętrzny blichtr który może nie przetrwać jego chlubnej kadencji

 6. Spoko! Musimy dbać , żeby naszemu włodarzowi wiaterek nie przewiał przy łku.Oj!, co to bokazji podtopień ani jednego włoska , nawet na drugą stronę po przedziay było.

 7. Nie wciskajcie ludziom kitu , dzisiaj to już nie przejdzie problemem nie jest rzeka problem jest dziurawy kanał sanitarny i podłączanie do niego coraz to nowych ulic. Ludzi zalewa kanał sanitarny nie rzeka woda opdła a problem pozostał. Ciekawe jak na Długiej po remoncie czy też były zalania piwnic jak to ma miejsce na Mystkowskiej gdzie ludzie sądzącą miasto o odszkodowania. Trzeba nowego dobrego gospodarza ten nie radzi sobie z problemami miasta i jego mieszkańców.

 8. Na takie inwestycje jak kanał sanitarny środki unijne leżą na ulicy wystarczy sie po nie z chylić no i umieć wypełni wniosek a potem dobrze wykonać robotę. Tu nie było dobrej woli ,problem dziurawego kanału sanitarnego przy rzece istniał od początku kadencji Siekierki tj. od 1998 r. wiedząc że ludzie mają tak dramatyczny problem nic nie robił aby to zmienić , przecież nie ma nic gorszego jak pożar i zalane domy przez powódz czy kanał sanitarny.

 9. No to przjdz tu xc na Szopena, Dolną Zwirki i Wigury jak jesteś taki nie oszołom powiedz to ludziom co tu mieszkają . Albo zapytaj się pana Stolly z ZWKiEC to ci powiedzą ile muszą nasłuchać się od mieszkańców bo kanał sanitarny się zapycha i zalewa garaże i piwnice, I jak sam masz problemy z rozumieniem faktów to do specjalisy.

 10. lokalne podtopienia to rzecz naturalna przy warunkach atmosferycznych jakie panowały w tym czasie (ziemia przymarznięta, śnieg się topi, pada deszcz). Jeśli za to się “zwalnia” miejscowych panujących to trzeba też by było “zwolnić” burmistrza Szepietowa, Ciechanowca itd. bo takie podtopienia były w całym powiecie (a nawet większe np w Ciechanowcu). Poza tym trzeba się ludzie ubezpieczać…

 11. Obiektywny jak nie zna tematu to niech nie zabiera głosu . Podtopienia posesji były przyczyną wyjątkowych warunków atmosferycznych ale podtopienia a raczej zalania piwnić mają miejsce od kilku lat i są skutkiem fatalnej nie zrobionej kanalizacji ściekowej . Jeżeli kto ciekawy i chce być obiektywny to wysyłam o szerszą informację do dyrekcji ZWKIEC .

 12. ..a co ma kanalizacja sanitarna zalewajaca rokrocznie mieszkancow z podtopnieniami…a czy uwazasz ze ubezpieczyciele maja w swoim zakresie ubezpieczenie od nieudolnych /a moze msciwych/wladz nawet stawka byla by nie do udzwigniecia…a jak to sie dzieje ze ci ktorzy odcieli sie od obu kanalizacji na w/w ulicach mieli sucho w piwnicach…w jednym sie z Toba zgadzam ,mamy,,panujacych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>