Potrącił i uciekł. Policja zatrzymała sprawcę

Wysokomazowieccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który kierując samochodem potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku nie udzielając mu pomocy. Poszkodowany z otwartym złamaniem nogi trafił do szpitala. Teraz sprawą nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

Wczoraj wysokomazowieccy kryminalni ustalili i zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który w miniony poniedziałek około godziny 22:00 w Ciechanowcu na ulicy Pałacowej, kierując osobową mazdą potrącił pieszego. Mężczyzna nie udzielając pomocy poszkodowanemu odjechał z miejsca zdarzenia. Wyniku potrącenia 61-letni pieszy trafił do szpitala z  otwartym złamaniem nogi. Zatrzymany wczoraj kierowca mazdy przyznał się, do potrącenia  pieszego. Nie potrafił jednak wytłumaczyć dlaczego nie zatrzymał się i nie udzielił mu pomocy. Wobec 31-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego. Zostało mu również zatrzymane prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>