Piłkarska runda jesienna w liczbach – Sparta, Ruch, Orlęta, COKiS i KS Sokoły

Nasze drużyny zakończyły już pierwszą rundę rozgrywek ligowych w piłce nożnej. W przerwie zimowej jedynie kibice Ruchu Wysokie Mazowieckie mogą czuć się w pełni zadowoleni z dotychczasowego sezonu. Pozostałe drużyny: Sparta Szepietowo, Orlęta Czyżew grały bardzo przeciętnie. Niską pozycję kolejny sezon notuje COKiS Ciechanowiec, który jest ledwie średniakiem w Klasie A. O ile w miastach Wysokie Mazowieckie, Szepietowo i Czyżew stworzono zespoły grające w wyższych ligach, o tyle w Ciechanowcu tamtejszy zespół tkwi od lat w najniższej klasie rozgrywkowej i organizacyjnie ku lepszemu na razie się nie zanosi.

IV Liga
1.KS Wasilków                       17 47 41:2
2.Cresovia Siemiatycze     17 38 39:11
3.Sparta Augustów              17 33 30:15
4.Pogoń Łapy                         17 31 37:17
5.KS Michałowo                     17 31 35:21
6.MKS Mielnik                        17 31 30:13
7.Sparta 1951 Szepietowo 17 30 27:16
8.Gryf Gródek                         17 26 24:21
9.Puszcza Hajnówka             17 23 22:18
10.Magnat Juchnowiec       17 17 16:38
11.Sokół Sokółka                     17 16 24:51
12.KS Śniadowo                      17 14 27:38
13.Hetman Białystok            17 14 19:39
14.Hetman Tykocin               17 12 21:39
15.Piast Białystok                   17 9 14:35
16.Orzeł Kolno                         17 8 19:51

Klasa Okręgowa
1.Ruch Wysokie Mazowieckie 15 38 70:14
2.Rudnia Zabłudów                    16 33 37:19
3.Gieret Giby                                16 31 29:19
4.Krypnianka Krypno              16 30 42:33
5.Włókniarz Białystok              16 30 31:17
6.Victoria Jedwabne                16 26 32:36
7.Wigry II Suwałki                    15 25 28:26
8.Orlęta Czyżew                         16 19 26:26
9.Pomorzanka Sejny                16 18 27:42
10.Biebrza Goniądz                  15 18 32:35
11.Sudovia Szudziałowo        16 18 29:48
12.Iskra Narew                         16 15 33:51
13.Korona Dobrzyniewo       16 15 21:34
14.Forty Piątnica                     16 14 28:41
15.Polonia Raczki                    15  7 14:38

Klasa A grupa I
1.Tur II Bielsk Podlaski           10 28 32:5
2.Kolejarz Czeremcha             10 21 32:7
3.Husar Nurzec                          10 18 22:7
4.Orzeł Kleszczele                     10 17 19:16
5.COKiS Ciechanowiec             10 15 24:18
6.Iskra Wyszki                             10 13 16:25
7.Pionier Brańsk                         10 12 17:31
8.BKS Jagiellonia Białystok     10 12 21:23
9.Bocian Boćki                             10 9  16:23
10.Błyskawica Dubicze Cer.   10 6  13:33
11.Puszcza II Hajnówka            10 6  9:33

Klasa A grupa III
1.KS UM Krynki         9 25 41:9
2.Pasja Kleosin          9 21 18:13
3.Narew Choroszcz   9 17 20:13
4.Promil Białystok     9 13 27:15
5.Supraślanka Supraśl     9 13 27:15
6.Czarni Gródek     9 12 21:29
7.KS Studzianki     9 12 20:24
8.Husaria Łapy      9 9  13:21
9.KS Sokoły             9 8  14:16
10.Znicz Suraż       9 0   3:49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>