Poszukiwany – portret pamięciowy złodzieja

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem  poszukują sprawcy kradzieży wyrobów jubilerskich. Jest już jego portret pamięciowy.

Do zdarzenia doszło 28 września 2013 roku około godziny 15:45 przy  ulicy Białostockiej w Wysokiem Mazowieckiem. Do sklepu jubilerskiego w centrum handlowym wszedł mężczyzna i pod pozorem zakupu złotego łańcuszka, wykorzystując  nieuwagę sprzedawczyni zabrał z gabloty półkę ze złotą biżuterią i uciekł w nieznanym kierunku.
Sprawca z wyglądu ok. 20  lat, wzrost około 176 centymetrów, szczupłej budowy ciała, włosy blond. Ubrany był w szarą kurtkę,  ciemną bluzę  z   kapturem, granatowe lub ciemno szare spodnie i ciemne buty z jasną podeszwą.

Funkcjonariusze z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku opracowali portret pamięciowy mężczyzny.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zdarzenie i mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu /86/ 275 72 12 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu 997 lub komórkowy 112. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość.

źródło – oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem

policja_wysokie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>