Odnalezione ciało noworodka – policja szuka świadków

Zwłoki nowo narodzonego dziecka znalazł w zaroślach mężczyzna spacerujący z psem. Białostoccy policjanci zabezpieczyli ciało i ustalają teraz wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Apelują także o zgłaszanie się świadków i osób, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Wczoraj po godzinie 16.30 dyżurny białostockiej Policji powiadomiony został przez mężczyznę spacerującego z psem w rejonie ulicy Buskiej o odnalezieniu w pobliskich zaroślach ciała małego dziecka. Na miejsce natychmiast skierowane zostały policyjne patrole. Tam funkcjonariusze zabezpieczyli przyległy teren. Po przeprowadzonych oględzinach okazało się, że są to zwłoki nowo narodzonego chłopczyka. Obok leżały zakrwawione ręczniki. Teraz matki dziecka poszukują policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Ustalają także szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Ponadto policjanci apelują do wszystkich osób, które mają jakiekolwieki w Białymstoku, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Bardzo ważne są także wszelkie sygnały o kobietach będących ostatnio w zaawansowanej ciąży, która niedawno została w niewyjaśnionych okolicznościach przerwana, a dziecko nie pojawiło się przy matce.

Źródło podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>