MLEKOVITA uhonorowana trzema nagrodami na Międzynarodowych Targach Poznańskich POLAGRA-FOOD 2013

Odbywające się w Poznaniu od 23 do 26 września 2013 r. międzynarodowe targi Polagra-Food MLEKOVITA rozpoczęła od odebrania aż trzech nagród: Złotego Medalu dla sera Mazdamer, statuetki Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej oraz pamiątkowej statuetki z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 85-lecia SM MLEKOVITA.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, których historia sięga roku 1921, to największa w kraju międzynarodowa branżowa impreza wystawiennicza. MLEKOVITA uczestniczy w niej od lat, wspierając w ten sposób profesjonalny wizerunek marki. Udział w targach to jeden z elementów strategii marketingowej, który jest również okazją do bezpośrednich spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi.

Jednym z najważniejszych wydarzeń, jednocześnie otwierających targi, jest gala wręczenia prestiżowych i cenionych na polskim rynku Złotych Medali, nagród o ponad 30-letniej tradycji. MLEKOVITA rokrocznie powiększa swoją kolekcję tych cennych wyróżnień – w tym roku Złotym Medalem uhonorowany został ser Mazdamer w plastrach. To kolejny dowód na doskonałą jakość wyrobu, który zyskał uznanie jako najbardziej nowoczesny, innowacyjny i wytwarzany w oparciu o najwyższej klasy technologie. Świadczy on również o wyjątkowej renomie i sile marki MLEKOVITA.

Gala nie kończy jednak głosowania w konkursie Złoty Medal – Wybór Konsumentów. Wciąż można oddawać głosy na stronie www.zlotymedal.mtp.pl oraz odwiedzając Międzynarodowe Targi Poznańskie i specjalnie stworzoną tam Strefę Mistrzów.

Inf. prasowa SM MLEKOVITA

mlekovita_mazdamer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>