Porażki Sparty i Orląt. Zwycięstwo COKiSu i remis Ruchu – piłkarski weekend

Porażki Sparty Szepietowo oraz Orląt Czyżew. Remis Ruchu Wysokie Mazowieckie w meczu z Wigrami w Suwałkach oraz zwycięstwo COKiS Ciechanowiec nad Bocianem Boćki. Przedstawiamy wyniki zespołów piłkarskich z powiatu wysokomazowieckiego.

IV liga
Sparta Szepietowo – KS Wasilków 0:2
W niedzielne popołudnie drużynie Sparty przyszło się zmierzyć z liderem 4 ligi KS Wasilków, który nie tylko do tej pory nie przegrał, ale również nie stracił gola w tym sezonie. Sparta w tej potyczce się nie popisała i przegrała spotkanie. Dorobek drużyny z Szepietowa  w obecnym sezonie w klasyfikacji ogólnej jest co najwyżej średni , dwa zwycięstwa, pięć remisów i jedna porażka daje Sparcie na razie 6 miejsce w tabeli

Klasa Okręgowa
Wigry II Suwałki – Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 Bramki: Porowski, Warakomski
Ruch Wysokie Mazowieckie wspólnie z Rudnią Zabłudów liderują w Klasie Okręgowej. Na ciężkim terenie w Suwałkach udało się piłkarzom z Wysokiego Mazowieckiego wywieść punkt.
Forty Piątnica – Orlęta Czyżew 2:0
Grające na wyjeździe Orlęta uległy Fortom Piątnica. Dziewiąte miejsce w tabeli i dziewięć punktów zdobytych przy czterech porażkach w obecnym sezonie to dorobek piłkarzy z Czyżewa.

Klasa A
COKiS Ciechanowiec – Bocian Boćki 2:1 Bramki: Olszewski
Zawodnicy z Ciechanowca powoli wychodzą z dołu tabeli w najniższej klasie rozgrywkowej, zajmując 7 miejsce. Kolejne bramki strzelił niezawodny Olszewski.

Foto facebook/MKSRUCH

ruch_wm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>