Wystawa malarstwa w Wysokiem Mazowieckiem

Od 3 kwietnia 2013 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem prezentowana będzie wystawa malarstwa abstrakcyjnego Beaty Marii Zdyb pt. “Wiosenne Inspiracje”.

Wystawa nawiązuje do aktualnej pory roku. Obrazy, zainspirowane wiosną, przedstawiają jej klimaty.

Na wystawie zaprezentowane zostaną prace z głównego nurtu twórczości – Flory. Bogactwo form i kolorów w obrazach jest efektem częstych wyjazdów w podlaskie plenery. Prezentowane obrazy powstały właśnie pod wpływem bliskości z wiosenna naturą, która poddawana jest subiektywnej interpretacji.

Beata Zdyb pochodzi z Wysokiego Mazowieckiego, obecnie mieszka i pracuje twórczo w Warszawie. Jest laureatką wielu konkursów artystycznych. Malarstwo to jej pasja. Nie konwencjonalizuje obrazu i nie rozpatruje go wyłącznie w kategorii techniki i warsztatu. Obraz jest wycieczką w świat iluzji, sięgając poza łamy formalnych zasad.

Swoją twórczość artystka kieruje do wszystkich, którzy lubią sztukę lub po prostu chcieliby mieć coś oryginalnego na swojej ścianie. Jej pozytywne w swej formie prace, niosące w sobie niezwykły ładunek energii, zdobią głównie ekskluzywne domy wczasowe, hotele, pensjonaty i inne ośrodki użyteczności publicznej.

Wystawę można oglądać w kwietniu 2013 r.

Wstęp wolny.

PlakatWystawaMal

na podst. UM Wysokie Mazowieckie

5 myśli nt. „Wystawa malarstwa w Wysokiem Mazowieckiem”

  1. Bardzo interesujące wiosenne obrazy. Są tak kolorowe, że wprowadzają ożywienie w każdym pomieszczeniu. Może kupię któryś?…

  2. Nareszcie wspaniała wystawa. Oby częściej gościły tak imponujące dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>