Edukacja sportowa poprzez zajęcia Karate

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate ogłasza nabory do udziału w Projekcie Unijnym Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POKL “Edukacja sportowa poprzez zajęcia Karate”.
Uczestniczyć w Projekcie mogą mieszkańcy uczniowie Szkół z Wysokiego Mazowieckiego i Zambrowa w wieku od 10 – 19 lat Kobiety i Mężczyźni.
Ilość miejsc jest ograniczona.
Pod uwagę w ocenie brane będą poprawnie wypełnione deklaracje z kopiami osiągnięć zarówno sportowych jak i naukowych uczniów.
Kandydaci powinni być zainteresowani tematyką Karate oraz aktywnego spędzania czasu.
Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie i przysłanie na adres Klubu tj. 18-230 Ciechanowiec ul. Parkowa 8, druków listem poleconym lub na miejsca odbywania się Treningów Karate.
W zgłoszeniu musi znajdować się każdy załącznik wypełniony podpisany w przypadku nieletnich podpisany przez Rodziców lub Opiekuna prawnego.
Udział w Projekcie jest bezpłatny i obejmuje Treningi Karate, Samoobrony, K1, wykłady oraz wyżywienie dla uczestników Seminariów.
Dotyczy zajęć raz w tygodniu plus sześć spotkań integracyjnych wraz z noclegami i wyżywieniem w Ciechanowcu.
Treningi odbywać się będą w Zambrowie Hala Gimnazjum Miejskiego ul. Wyszyńskiego 6 oraz dla mieszkańców Wysokiego Mazowieckiego Sala Gimnazjum.
Zgłoszenia należy przysłać lub złożyć do 10 września 2013 wszyscy chętni przyjęci do udziału w projekcie zostaną powiadomieni przez organizatora rekrutacji.
Informacje można uzyskać pod tel. 604259053.

Deklaracja kandydacka

Regulamin rekrutacji projektu EFS

Zgoda na przetwarzanie danych

Karate

Wojciech Zagdański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>