Edukacja sportowa poprzez zajęcia Karate

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate ogłasza nabory do udziału w Projekcie Unijnym Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POKL “Edukacja sportowa poprzez zajęcia Karate”.
Uczestniczyć w Projekcie mogą mieszkańcy uczniowie Szkół z Wysokiego Mazowieckiego i Zambrowa w wieku od 10 – 19 lat Kobiety i Mężczyźni.
Ilość miejsc jest ograniczona.
Pod uwagę w ocenie brane będą poprawnie wypełnione deklaracje z kopiami osiągnięć zarówno sportowych jak i naukowych uczniów.
Kandydaci powinni być zainteresowani tematyką Karate oraz aktywnego spędzania czasu.
Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie i przysłanie na adres Klubu tj. 18-230 Ciechanowiec ul. Parkowa 8, druków listem poleconym lub na miejsca odbywania się Treningów Karate.
W zgłoszeniu musi znajdować się każdy załącznik wypełniony podpisany w przypadku nieletnich podpisany przez Rodziców lub Opiekuna prawnego.
Udział w Projekcie jest bezpłatny i obejmuje Treningi Karate, Samoobrony, K1, wykłady oraz wyżywienie dla uczestników Seminariów.
Dotyczy zajęć raz w tygodniu plus sześć spotkań integracyjnych wraz z noclegami i wyżywieniem w Ciechanowcu.
Treningi odbywać się będą w Zambrowie Hala Gimnazjum Miejskiego ul. Wyszyńskiego 6 oraz dla mieszkańców Wysokiego Mazowieckiego Sala Gimnazjum.
Zgłoszenia należy przysłać lub złożyć do 10 września 2013 wszyscy chętni przyjęci do udziału w projekcie zostaną powiadomieni przez organizatora rekrutacji.
Informacje można uzyskać pod tel. 604259053.

Deklaracja kandydacka

Regulamin rekrutacji projektu EFS

Zgoda na przetwarzanie danych

Karate

Wojciech Zagdański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>