Zwycięski Ruch – hattrick Porowskiego! Remisy Sparty i KS Sokoły. Porażka Orląt, COKiS prawie na dnie

Ruch Wysokie Mazowieckie zwycięża w kolejnym meczu piłki nożnej, godnie reprezentując nasz powiat w Klasie Okręgowej. Słabsze postawy drużyn z Szepietowa, Czyżewa, Sokół i fatalna postawa piłkarzy z Ciechanowca powodują, iż kibice tych zespołów wracali ze spotkań w co najwyżej średnich humorach.

IV liga
Sparta 1951 Szepietowo – MKS Mielnik 0:0
Mimo braku rozstrzygnięcia Sparta zajmuje wysoką trzecią pozycję w tabeli IV ligi. Brak rozstrzygnięcia w meczu u siebie z wiceliderem ujmy zawodnikom nie przynosi. W najbliższą środę 4 września o godz. 17 Sparta Szepietowo rozegra mecz na wyjeździe z Puszczą Hajnówka.

Klasa Okręgowa
Ruch Wysokie Mazowieckie to jeden z głównych pretendentów do wygrania  i awansu do IV ligi. W trzech meczach zawodnicy Ruchu strzelili już 18 bramek!  Hattrickiem popisał się Przemysław Porowski Ruchu, który w kolejnym meczu trafia do bramki rywala. Podczas meczu wyjazdowego w Narwi, obecni tam kibice Ruchu wywiesili transparent upamiętniający wybuch II Wojny Światowej. Już w środę o godz. 17 w meczu  u siebie Ruch będzie podejmował Gieret Giby.
Iskra Narew – MKS RUCH Wysokie Mazowieckie 0:6 (0:2). Bramki: Warakomski 18, Piszczatowski 42, Porowski 60, 81, 87, Kułkiewicz 76.

Orlęta z honorowym golem wracają na tarczy z Krypna. 11 miejsce jakie zajmują obecnie jest poniżej oczekiwań kibiców. Kolejny mecz już w środę z Koroną Dobrzyniewo Duże.
Krypnianka Krypno – Orlęta Czyżew 2:1 (1:1). Bramka: Milinkiewicz 30.

Klasa A
Fatalna postawa drużyny z Ciechanowca, która w kolejnym meczu przegrywa i zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli Klasy A
COKiS Ciechanowiec – Iskra Wyszki 1:2 (0:1). Bramka: Olszewski 60

KS Sokoły zajmując 4 pozycję nadal utrzymują kontakt z czołówką ligi.
KS Sokoły – Narew Choroszcz 1:1 (1:1). Bramka: Polowczyk 35

Foto na podstawie facebook.com/MKSRUCH

mks_ruch1

mks_ruch2 (1)

mks_ruch3

mks_ruch4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>