Nowe Gierałty: Potrącenie 40-letniego rowerzysty

Mężczyzna wsiadając na rower najprawdopodobniej zachwiał się i uderzył głową w przejeżdżający obok samochód. Z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Wczoraj około godziny 20:00 dyżurny wysokomazowieckiej komendy Policji został powiadomiony o wypadku drogowym z udziałem rowerzysty. Do zdarzenia doszło w miejscowości Gierałty Nowe koło Szepietowa. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 40-letni mężczyzna najprawdopodobniej wsiadając na rower zachwiał się i uderzył głową w tylną lewą szybę przejeżdżającego obok Voyagera. W wyniku zdarzenia rowerzysta ze złamaną nogą i miednicą oraz urazem głowy trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że siedzący za kierownicą Voyagera 32-letni mężczyzna był trzeźwy. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Rower po potrąceniu

Voyager z wybitą szybą

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, fot. podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>