Wysokie wygrane Sparty, Ruchu i KS Sokoły

Sparta Szepietowo, Ruch Wysokie Mazowieckie oraz KS Sokoły rozstrzelały swoich rywali w piłce nożnej godnie reprezentując swoje miejscowości w rozgrywkach klubowych. Niestety słabe mecze na wyjeździe zaliczyły Orlęta Czyżew oraz COKiS Ciechanowiec. Prezentujemy wyniki oraz opisy meczy wysokomazowieckich drużyn.

IV liga
KS Śniadowo – Sparta Szepietowo 1:5 (0:3). Bramki dla Sparty: Ibrahim 22, 45, Biały 31, 48, Styś 92
Sparta zajmuje 6 miejsce w tabeli.

Klasa Okręgowa
Włókniarz Białystok – Orlęta Czyżew 2:0 (1:0).
Krypnianka Krypno – Ruch Wysokie Mazowieckie 4:7 (1:4). Bramki dla Ruchu: Faszczewski 2 (k), Porowski 9, Piszczatowski 22, 42, 69, Pasko 62, Grodzki 88
Orlęta Czyżew zajmują 8 miejsce w tabeli, natomiast Ruch uplasował się na 7 miejscu ale ma jeden mecz mniej rozegrany niż pozostali, ponieważ wycofał się ŁKS II Łomża.

Relacja z meczu Krypnianka Krypno – Ruch Wysokie Mazowieckie ze strony facebook.com/MKSRUCH
1 kolejka Klasy Okręgowej
Skład: Daniel Iwanowski, Tomasz Kulkiewicz, Grzegorz Jozwiak, Marcin Warakomski, Przemysław Porowski, Piotr Faszczewski, Lukasz Kapelewski, Mariusz Piszczatowski, Patryk Pasko, Paweł Brokowski, Artur Ferenc. W II połowie wszedł w miejsce kontuzjowanego Piotra Faszczewskiego – Maciej Grodzki.
I połowa meczu to bardzo dobra gra całego zespołu. Mecz wyraźnie psuł arbiter tego spotkania, który nie potrafił zapanować nad niektórymi brutalnie grającymi kopaczami z Krypna. Wynik meczu już w 2 minucie otworzył z rzutu karnego Piotr Faszczewski, po faulu w polu karnym na Marcinie Warakomskim. Pod koniec pierwszej połowy brutalny atak od tyłu na nogi Piotra Faszczewskiego doprowadził, iż ten musiał z grymasem bólu zejść z boiska. Kopacz z Krypna za swój czyn nie dostał nawet żółtej kartki.
W II połowie trudno mówić o jakiejś sensownej grze obronnej naszych zawodników, którzy w środku pola pomocy i pod naszą bramką zostawiali sporo miejsca piłkarzom Krypnianki. Zawodnicy Ruchu zapatrzeni na atak, zapominali o grze obronnej. O ile do przodu stwarzaliśmy nadal sporo sytuacji, to w defensywie graliśmy źle, czego efektem była strata w całym meczu aż 4 bramek, co się nam do tej pory, po reaktywacji Ruchu ponad rok temu nie zdarzyło.
Cieszy wynik i nadal ofensywna oraz skuteczna z mnóstwem sytuacji podbramkowych gra!
Na meczu było obecnych 34 kibiców Ruchu Wysokie Mazowieckie.
Kolejny mecz już w środę o godz. 17 w Wysokiem Mazowieckiem – będziemy podejmować Koronę Dobrzyniewo Duże, która dzisiaj rozgromiła Pomorzankę Sejny 6:0. Zapowiada się więc kolejny dobry mecz.

Klasa A
Kolejarz Czeremcha – COKiS Ciechanowiec 4:1 (0:0). Bramki dla COKiS: Olszewski 80
Znicz Suraż – KS Sokoły 0:5 (0:3). Bramki: Polowczyk 2, 76, Perkowski 8, 35, Konopka 65
Drużyna z Ciechanowca zajmuje ostatnie miejsce w tabeli w grupie 1, natomiast KS Sokoły są liderem grupie 3.

Źródło własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>