Pijany traktorzysta uciekał z miejsca wypadku

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca ciągnika rolniczego, który zajechał drogę kierującemu oplem. W wyniku zderzenia auto dachowało, a siedzący za jego kierownicą mężczyzna ranny trafił do szpitala. Teraz nieodpowiedzialny 58-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj tuż przed godziną 19:00 w miejscowości Skórzec w gminie Ciechanowiec doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 58-letni mężczyzna wyjeżdżając ciągnikiem rolniczym z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo przejazdu jadącemu od strony Siemiatycz dostawczemu oplowi. W wyniku zderzenia combo zjechało na pobocze i dachowało. Siedzący za jego kierownicą 22-latek z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Natomiast gdy kierowca traktora usłyszał sygnały zbliżającego się policyjnego radiowozu próbował uciekać z miejsca zdarzenia. Jednak po chwili został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Okazało się, że 58-letk był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz postępowaniem mężczyzny zajmie się sąd.

policja3

Policja2_wysokie

policja_wysokie

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>