Akcja Szkolna Paczka

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działający przy parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem wraz z ks. Asystentem Krzysztofem Górskim zaprasza wszystkich mieszkańców miasta do aktywnego włączenia się w akcję: “Szkolna paczka”.

Akcja ma na celu zbiórkę artykułów szkolnych i papierniczych (tj. bloki, kredki, zeszyty, plastelina, piórniki, plecaki itp.) dla dzieci z potrzebujących rodzin. Jednakże, ze względu na mieszkańców, którym trudno jest dokonać zakupu tych artykułów, pragniemy również zebrać do puszek ofiary, które w całości zostaną przeznaczone na zakup artykułów szkolnych. Zbiórka będzie trwała od 19 sierpnia do 25 sierpnia 2013r.

W dniach 19-24 sierpnia br. w godzinach 10.00-14.00 młodzież będzie zbierała artykuły w: sklepie “Alf”, sklepie “Kleks” i w księgarni “Dom Książki”. Natomiast 25 sierpnia 2013r. osoby, które chcą wesprzeć akcję będą mogły przed kościołami pw. Św. Jana Chrzciciela i pw. Św. Ap. Piotra i Pawła złożyć ofiarę do puszek bądź oddać zakupione artykuły.

Mając na uwadze trud złożenia jakichkolwiek podarunków, organizatorzy dziękują już teraz za każdą wyciągniętą pomocną dłoń nie w stronę organizatorów, lecz w stronę potrzebujących.

Na podstawie UM Wysokie Mazowieckie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>